Mahmuti Sapanca'ya davet edilmemiş
07.09.2016 - 22:40

TBF'nin düzenlediği Arama Konferansı'nda Oktay Mahmuti'nin davet edilmediği öğrenildi.

Sapanca NG Hotels'de düzenlenen Arama Konferansı'nda basketbolun birçok değerli ismi davet edilmiş ve 18-22 yaş arası gençlerin nasıl daha çok gelişebileceği tartışılmıştı.

'Basketbolun Yükselen Değeri: Gençlerimiz' sloganıyla başlayan toplantıya Oktay Mahmuti'nin ise davet edilmediği ortaya çıktı.

Geçen sezon Darüşşafaka Doğuş'u çalıştıran ve Türk basketbolunun en değerli coachlarının içinde yer alan Mahmuti'nin toplantıya bu nedenle katılmadığı öğrenildi.

Yorumlar


hicri ne var bunda şaşılacak. Oktay Mahmudi kimi geliştirmiş ki gençlerin gelişmesi hakkında fikir beyan etsin. Bırakın gençleri onun koçluğunda performansını arttıran basketbolcu hatırlayan var mı?
08-09-2016 10:03
tamer Zaten bu çalıştay mıdır nedir, dostlar alış verişte görsün, çalışıyoruz timsali bir organizasyon, tahmin ediyorum birilerinin istedikleri gelmiş istemedikleri gelmemiş. Daha nice insan var böyle. Sayın Mahmuti nin çağrılmaması mümkün mü ? Bir de varılan kararlardan biri yabancı kuralının yine azaltma yönünde olması. Bu nasıl bir şuursuzluktur. Anlayın artık yabancının Türk basketbolunun gelişimine katkısı vardır, zararı yoktur. Genç Türk basketbolcu, gelen pahalı yabancı yıldızların tekniklerini yaşam felsefesini özümsemek için bunu büyük bir şans ya da nimet olduğunu kabul etmeli ve örnek alarak çok çalışmalıdır. Budur bitti !!!
08-09-2016 08:47

Yorum Yazın


Tweetlerimiz