'Odeabank Galatasaray'a destek vermeye devam edecek'
06.05.2016 - 16:44

Galatasaray Odeabank'ın Eurocup şampiyonluğunun ardından Sarı-Kırmızılı takım, Başantrenör Ergin Ataman ve Kulüp Başkanı Dursun Özbek, Odeabank'a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Buluşmada Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya ile banka çalışanları yer aldı.

Hüseyin Özkaya, yaptığı açıklamada, Galatasaray'ı ve Türk basketbolunu desteklemeye devam edeceklerini belirterek, "Türkiye'ye bu güne kadar alınmış en büyük kupayı getirdiği için Galatasarayımıza teşekkür ediyoruz. Odeabank olarak bu projede küçük de olsa payımız varsa gurur duyuyoruz. Türk basketboluna ve Galatasaray'a artı değer kattığımız için çok mutluyuz. Galatasaray'a desteklerimiz devam edecek. Elimizden geleni yapacağız." diye konuştu.

Odeabank Genel Müdürü, ayrıca sezon başında taahhüt ettiklerinin haricinde oyunculara hediyeler vereceklerini söyledi. Bu sözün yabancı oyunculara tercüme edilmesinin ardından sarı-kırmızılı ekibin ABD'li oyun kurucusu Eric McCollum'un sevinci ve sempatik tavırları eğlenceli görüntüler oluşturdu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ise Odeabank ile güzel bir ortaklık kurduklarını kaydederek, "Türkiye'ye büyük bir kupa getirdik. Türk halkının bu tip başarılara ihtiyacı var. Odeabank'a bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezon THY Avrupa Ligi'nde mücadele edeceğiz. Kadroyu muhafaza ederek, takıma katkı verecek oyuncular alacağız. Avrupa Ligi'nde de aynı başarıyı yakalamak istiyoruz. Burada da ortağımız Odeabank olacak. İnşallah takımımız, hocamızla başarıdan başarıya koşacak." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


adnan iyi reklamınızı yaptırdınız 3.5 milyon €'a... odebank bi 3.5 milyon € daha ateşle. 7 milyon € senelik sponsorluk normaldir, gs seneye eurolegue ve tbl'de 80 maç oynayacak, mükemmek reklam fırsatı size...
06-05-2016 18:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz