Obradovic'ten taraftara teşekkür
23.05.2018 - 23:32

Tahincioğlu Basketbol Süper Lİgi Play-Off 1. Maçı'nda Sakarya BŞB Basketbol'u Ülker Sports Arena'da 81-66 mağlup eden Fenerbahçe Doğuş'ta koç Zeljko Obradovic, karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Her sene olduğu gibi Final Four’dan sonra zihnimizdeki çipi değiştirip önümüzdeki seriye odaklanmamız gerekiyordu. Son 4 senedir Final Four’dan gelip bu seriye başlamak motivasyon ve enerji açısından hiç kolay değil. Sakarya Büyükşehir Basketbol’a karşı kendimizi sadece 1 idmanla hazırlamaya çalıştık. Oyuncularıma bugün gösterdikleri motivasyon, agresiflik ve her şey için teşekkür ediyorum. Birkaç 3 sayılık açık atış kaçırmamızın haricinde her şey gayet iyiydi. Sakarya sonuna kadar savaşan bir takım ve bugün de çok iyi oynadılar. İstatistiklere bakarsanız onların en büyük sorunu serbest atışlardı, çok fazla kaçırdılar. Şu anda durum 1-0 ama normal sezondaki tecrübelerimizden gördüğümüz kadarıyla oradaki maç kolay olmayacak. Salonumuza gelen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bir kere daha takımı ve oyuncuları desteklediler. Ve EuroLeague’deki yaptıkları her şeyin farkındalar. Onlara çok teşekkür ediyorum.

İkinci çeyrekte Ali Muhammed ve Sinan çok skor üretmemelerine rağmen çok iyi oynadılar. Her çeyrekte aynı enerji ve seviyede oynayamıyorsunuz. Brad ve Guduric’e gelince de tüm sezon boyunca antrenör kararıydı. 8 yabancımız var ve takım için en iyisi neyse ona karar vermeye çalışıyorum”

Yorumlar


KingJamess Hocam yine de kusura bakma, Zalgiris'in nasıl karşılandığını gördük, dün zor zamanda olsa (haftaiçi+iftara çok yakın) daha fazla taraftar gelebilirdi. Yine de dün elimizden gelen desteği verdik. Nice yıllara inşallah
24-05-2018 09:12

Yorum Yazın