Obradovic ve Gherardini'den gelecek hakkında açıklamalar
14.06.2018 - 17:40

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Doğuş'ta genel menajer Maurizio Gherardini ve koç Zeljko Obradovic beIN SPORTS Haber'e konuk oldu.

Murat Murathanoğlu'nun sorularını yanıtlayan ikili önemli satırbaşlarına imza attı.

Gelecek hakkında konuşan Obradovic, "Ben burada çok mutluyum. Aziz Yıldırım inandığımız şekilde çalışmamıza izin verdi. Bu fırsat için ona teşekkür ederim. Seçime saygı duyuyorum. Yeni başkan Ali Koç ile aynı şekikde çalışmayı çok isteriz. En üst seviyede kalmak istiyoruz. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Ben burada en az 12 bin kişi istiyorum. Onlarla her şey başka oluyor. Oynadığımız basketbol şok üst seviyeydi. Tofaş ile oynadığımız dördüncü maçta molada oyuncularıma, 'Sizi böyle oynarken seyretmek büyük keyif' dedim. Şaşırdılar. Maç içinde böyle konuşmamı beklemiyorlardı. Kupada elendikten sonra takımı alıp güzel bir yemeğe götürdüm. Biz içeride çok sağlıklıyız. Bugün takımlar beraber konuşmalarımız yaptık. Beraber kalmak istiyoruz" dedi.

Gherardini ise başkan Ali Koç ile bir araya geleceğinis söyleyerek, "Ali Koç çok nazik bir şekilde finalde bize hiç karışmadı. Dışarıda kaldı. Bize yeni motivasyon vereceği için şanslıyız. Oturup konuşacağız en yakın zamanda. Gelecek hakkında konuşacağız. Planlamaya bugün başladık. Çekirdek kadroyu korumak istiyoruz. Transferi düşünüyoruz. Araştırıyoruz. Gelecek haftadan itibaren daha iyi fikirlerimiz olacak. Yabancı sayısında değişiklik beklemiyorum" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar


King SD Calathes ve Singleton alınabilirse çok iyi olur. Seyir zevki artar.
15-06-2018 15:15
Fatih Bayram müjdesi oldu gerçekten. Aklımın köşesinde bir korku belirmişti acaba Obra bizi bırakır mı diye. Çok şükür diyorum...
15-06-2018 08:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz