Obradovic: Son çeyrek bizim için utançtı
13.02.2019 - 22:16

Türkiye Kupası çeyrek finalinde Bahçeşehir Koleji'ni mağlup eden Fenerbahçe Beko'da koç Zeljko Obradovic karşılaşma sonrasında şu yorumu yaptı:

"3 çeyrek çok iyi oynadık, son çeyrek bizim için utançtı."

Nicolo Melli ise şunları söyledi:

"Önemli olan kazanmış olmamız, 26 sayı öne geçmiştik orada devam etmeliydik. Burda biraz sorun yaşadık, bu kabul edilebilir bir şey değil, yarı finale adımızı yazdırdık ama ikinci yarıda neler yaptığımızı iyi düşünmemiz lazım."

Yorumlar


sporsever Tam bir tezgah. Bu oyuncuları bu şekilde topluca sahaya sürüp sonra da "gördünüz mü Türkler'de iş yok, onlar tembel" diyen basketten anlamaz obra fanatiklerine malzeme sağlayacak, kadrodaki Türk yıldız ve yıldız adaylarını öğütmeye, maçları finalleri kaybetme uğruna saçbaş yolduran yabancıları maçların sonuna dek tutmaya, sırp milli takımına adam yetiştirme fabrikası (= FB basketbol şubesinin o geldikten sonraki hali) imalata devam edecek. İsteyen bunu yer. Niyete bağlı.
14-02-2019 19:04
bahadır Ballokum, hiç oynamadıklarını nu oyuncuların nereden çıkarıyorsun?? Haftasonu Barış Hersek 10 dk'ya yakın süre aldı. 8 sayı attı. Egehan da aynı şekilde, maksat Obra'ya vurmak belli ki sende..
14-02-2019 17:31
obra şu yorumları biraz bilerek yapın! son lig maçında bu saydığın oyuncular yan yana oynadı yani son beş dakikada sahada 5 Türk oyuncu vardı bunlardan iki tanesi de barış hersek ve egehan dı.
14-02-2019 17:00
erkan Utanç senin sadece türk oyunculara fiziksel hareket yapman diğer belirli yabancı oyunculara ise asla bu hareketleri yapamaman. Dün Ahmete yaptığın o hareketi vesely ya da melli ye yap hadi sıkıysa. Ayrıca ballokum sonuna kadar haklı. Doğru düzgün süre bile vermediğim adamları toplu halde sahaya sürüp onlardan mükemmel oynamalarını beklemen de ayrıca trajikomik.
14-02-2019 10:35
Ertan Ürkmez Tabi zaten bu oyuncular bir arada hiç idman yapmıyorlar. Ayrıca sahadaki ciddiyet için de sürekli bir arada oynamak gerekir. Kimse hatasız ve eleştirilmez değildir fakat söz konusu ismin coaching hataları bulunduğunu belirtmek için bu alanda bir hayli yol katetmek gerekir diye düşünüyorum. Bence buradan yürümek yerine başka bir bahane bulun. Ne bileyim üst üste 4 yıl final four oynattı ama bir defa şampiyon olabildi, normalde Türk takımları zaten euroleague i silip süpürüyordu gibilerinden...
14-02-2019 10:08
ballokum Ne utancı! Birbiriyle hiç sahada beraber olmamış kişileri aynı anda sahaya utanç duymaları için mi çıkarıyorsun? Bu iyi bir coaching değildir. Barış Hersek herhalde aylardır ilk defa sahaya çıkıyor. Egehan da öyle.. 2 hiç oynamayan oyuncuyu 3 sürekli oynayanla oynatsan neyse..
13-02-2019 23:04

Yorum Yazın