Obradovic: Sakarya taraftarlarına Nunnally desteği için teşekkür ediyorum
07.01.2018 - 22:26

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 14. hafta maçında Sakarya BŞB Basketbol'u deviren Fenerbahçe Doğuş'ta koç Zeljko Obradovic karşılaşmanın ardından şunları söyledi:

"Böyle durumlarda kimin fiziksel ve zihinsel olarak yüksek olduğunu anlamaya çalışıyorum. Maça çok iyi başladık, her şey çok iyiydi ama ilk benchten gelen değişiklikle sorun yaşamaya başladık. Bu eski bir hikaye. 15 sayı önde olunca herkes sayı atmak için içeri giriyor. Bu zihniyette oynarsanız sorun yaşarsınız. 3. çeyrekte Sakarya Büyükşehir Basketbol kalitesini gösterdi. Maça hakim olabileceklerini, şu ana kadar tüm sezon boyunca oynadıkları güzel basketbolu gösterdiler.

Son çeyrekte özellikle Wanamaker ve Ali Muhammed’in katkıları inanılmazdı, tabii ki sahada olan diğer oyuncularında. Guduric uyandı, Datome tecrübesini gösterdi, Jason da çok iyi oynadı. Beklediğimiz şekilde bir maç oldu. Oyunculardan bahsetmişken Melli’den de bahsetmek istiyorum; çünkü takım için her zaman bir şeyler yapıyor. Taraftarlarımıza destekleri için teşekkür ediyorum.

Ayrıca Sakarya taraftarlarına da Nunnally’e verilen destek için teşekkür ediyorum. Basketbolda ihtiyacımız olan şeyler bunlar. Bu akşam bizi desteklemeye gelen Başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve Ferit Bey’in desteği bizim için çok önemli. Onlara teşekkür ediyorum.” 

Yorumlar


Fenerlee arda kırılma anları yasanıyor ve bu kırılma anları türkiyede bizim lehimize dönsede avrupada aleyhimize dönüyo buna bi care bulunması lazım fenerbahçe gibi üst düzey bir takımın macı belli fark üzerine indirmeden örnek zalgiris real macları kazanacagımız sırada gereksiz faullerle takım bi anda dagılıyor..
08-01-2018 00:28

Yorum Yazın


Tweetlerimiz