Obradovic: Sahamıza herkes gelebilir
19.06.2019 - 20:53

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi altıncı maçından sonra konuşan Fenerbahçe Beko koçu Zeljko Obradovic:

"Taraftarlarımız oyuncularımızı geri çağırdı ve destekledi, motive etti. Bu çok güzel bir andı, teşekkür ediyorum. Oyuncularıma teşekkür ederim, 40 dakika boyunca sahada verdikleri için de teşekkür ederim. Sinan Erdem'deki son maçtan sonra da bunu söylemiştim. O maçta Gigi hafızasını kaybetti ancak bugün elinden geleni yaptı destek olmak için. Oradaki son çeyrekte de Ahmet'in çok acısı vardı bugün oynamayacaktı ancak bugün iğneyle oynamak istedi. Bu takım ruhundan gurur duyuyorum ve hepsine teşekkür ederim. Savaşmaya devam edeceğiz, ruhumuzu sahaya koyacağız. İki farklı EuroLeague takımı çok keyif verici oyun oynuyorlar. Kolay değil, iki günde bir maç yapıyoruz, yedinci maça gideceğiz. Elimizden geleni vermemiz gerekiyor, sonuçta takımımdan gurur duyacağım yine, son 2 ayda olanları hiç yaşamadım koçluk kariyerim boyunca, tüm olumsuzluklara rağmen takıma destek olmaya çalıştı her biri.

Taraftarımız da bunun farkında, bize destek oldular. Cuma ne olursa olsun en iyisini yapmaya çalışacağız ama bu sezonla gurur duymamız gerekiyor.
(Ergin Ataman'ın demeçleri üzerine) Buraya seyirci olarak gelmek için herkes özgürdür ve kimsenin başına bir şey gelmez. Ben 6 yıldır buradayım kimsenin başına bir şey geldi mi? Gelmedi. Herkese saygı duyuyorum, Efes taraftarlarına da bizim taraftarlarımıza da. Basketbol konuşmamız daha iyi olur, inanılmaz bir seri oluyor. (Ambulans konusunda); hepimizin ailesi var, kendinizi bu konuma koyun siz neler düşünürdünüz? Forma önemli değil.


Basket Dergisi içeriğidir, kaynak gösterilmeden kopyalanamaz.

Yorumlar


sporsever Ayran tükürükçüleri iyi çalkalıyorsunuz. Devam edin aşağıdan aşşağıdan, yandan yandan...
22-06-2019 22:45
BGL hocam sen gel. Biz sana küfür etmedik.Kesinlikle etmeyiz.
21-06-2019 15:47
Doğu Herkes gelebilir, ama gelenleri maçtan sonra koridora hapsedip ışıklar kapalı bekletiriz...
20-06-2019 08:59
Efes Jets Büyük koç eksik söylemiş. Doğru gelebilir ama ailesine edilen küfürleri dinlemek zorunda kalır. Talihsiz bir beyan olmuş.
20-06-2019 07:57
Bu kadar İşte bu kadar dusunebiliyorsunuz bay obradovic.Ergin Ataman in ailesi oraya geldiğinde onlarda mı kulaklık takacak Yapılan küfürleri duymazdan mı gelecekler..Sadece seyirciye oynuyorsunuz.son maça bekleriz.
20-06-2019 07:31
Mertbaba Yeter artık bahane bahane...Onu geçtim herkes salona gelebilirmiş...İlginç...Terbiye sınırı Obra'nın ne düzeyi kaldırıyor onu bilemedim...
19-06-2019 23:09
Efesli Efes orda şampiyon olsaydı.o fb taraftarı bütün efes ekibine meydan dayağı atardı.bunlardan her şey beklenir.
19-06-2019 22:37
Hosgeldin Hocam provakatörlerle uğraşma, sen işinle kal, sağlıcakla kal.
19-06-2019 22:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz