Obradovic: Oyuncularımla gurur duyuyorum, seri yeniden başlıyor
15.06.2019 - 20:23

Anadolu Efes'i mağlup ederek seride durumu 2-2'ye getiren Fenerbahçe Beko'da koç Zeljko Obradovic şunları söyledi:

İki gün önce oyunumuzu değiştirmemiz gerektiğini söylemiştim. Oyuncularımın karakterli insanlar olduklarını ve onlara güvendiğimi, reaksiyon göstereceklerini de ifade etmiştim. Oynayış şekilleriyle gurur duyuyorum. İlk çeyreği domine ettik. Bazı fauller sorun yarattı. Anadolu Efes de geri dönüş yaparak daha iyi oynadı. Onların her zaman kaliteli ve nasıl oynamaları gerektiğini bildiklerini söyleriz. Şu ana kadar oynadığımız dört maçta çok benzer şeyler de var çok farklı şeyler de var. 2-2 oldu ve seri tekrar başladı. Onların sahasında oynanacak maça hazır olmamız gerekiyor. Taraftarlara müthiş destekleri için teşekkür ediyorum. İki günde bir oynadığımız için burada bir maçımız daha olacak. O maça da gelip takımı desteklemelerini rica ediyorum.”

Zeljko Obradovic, hakemler hakkında konuşmak istemediğini ifade ederken; “Bütün lig boyunca gerek sezonda gerekse kupalarda bu konuda konuşmadım. Bırakalım onlar kendi işlerini yapsınlar.” dedi.

Yorumlar


Mehmet Hakemlerlede gurur duyuyormu acaba. Belirtebilmesede seviniyordur !!!!
16-06-2019 14:03
Fenerlee obra konusurken bile kalitesini göstermis aslında cok dogru özellikle bu ülkede basketbolda hakemleri elestirmek hic bisi kazandirmiyor hakemlerin kalite seviyesi okadar düsükki her pozisyona caldıklari gereksiz faullerden veya basket faul olması gereken pozisyonları bile es gecmelerinden acıkca belli oluyor umarım federasyon daha iyi hakemler cıkartır..
15-06-2019 23:34
SEDAT BOR FENERBAHÇE 3.MAÇI 3 LÜK ATMA SEVDASINA KAYBETTİ.ÇOK MÜSAİT POZİSYONLARDA BİLE 2 LİK ATMIYARAK TOPU DIŞARI ÇIKARDILAR.O MAÇTA POTA ALTINDAN 15 ŞUT KULLANSALAR EN AZINDAN FAUL ALIRLAR VEYA SAYI BULURLAR VEYA MAÇI ALABİLİRLERDİ.BU GÜN O SEVDAYLA ÇOK POZİSYON KAÇIRDILAR..
15-06-2019 23:13
King35 admin derdin nedir...burada haset antitayfa 1 sene sonra ortaya hasetlik salacak...benim yorumlara kesik..sizde cok uzuluyorsunuz dertbabasi ile beraber sanirim..yazin 8 9 sacm madde sizde bari
15-06-2019 22:32

Yorum Yazın


Tweetlerimiz