Obradovic: NBA'e gitmem, tek konsantrasyonum Fenerbahçe
29.07.2019 - 12:04

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, Sırp basınına konuştu.

Blic.rs'ye açıklamalar yapan Obradovic, yeni transferler ve geleceği hakkında görüşlerini belirtti.

Takımın adaptasyon süreci daha kısa olacak. Westermann ve Lauvergne'in Partizan'da beraber oynaması Sırp yerel halkı için ilginç ama bizim için önemli. İkisi iyi arkadaş.

-Marko Guduric'e en iyi dileklerimi iletiyorum. Bogdan da giderken ona da en iyi dileklerimi sundum. Çaylak All Star maçında oynadı. Gerçek All Star'da oynayınca bana bilet gönderecek. Marko da başarılı olacaktır çünkü bunu istiyor. 

-NBA'de olmayacağım. Hayır. Fenerbahçe'de oldukça mutluyum. Çok müthiş insanlarla çalışıyorum. Taraftarla çok iyi ilişkim var. Bir yıl daha kontratım var ve bütün konsantrasyonum Fenerbahçe.

Željko Obradović

Yorumlar


Kamil Mataracı Adamın tam dediği: There is no story about NBA and me. Çevirilerde - başka yerde de görüyorum - hatalar oluyor. Mesela bir yer NBA defteri benim için kapandı diye yazmıştı. Ne zaman açılmıştı ki, ne alaka? Bunu düşünen zaten Obra'nın kendisi değil, zaman içerisindeki pek çok açıklamasında bu görülüyor. Basın 'ilgi çekeceği' için her seferinde aynı soruyu soruyorlar. Obra da her seferinde tersleyeceğine sakin sakin cevap veriyor. :)
01-08-2019 12:17
EYÜP ÖZKAYA @Mert Mesele Avrupa'nın en iyi koçu olup olmaması değil ki. Obra'nın tarzı NBA'e kesinlikle uygun değil. NBA'de takımın süperstarı koçun üstündedir pratikte. Nazi subayı gibi koçluk tarzları Avrupa'ya özgü. Messina'nın tarzı gayet uygun NBA'e ve orada yardımcı koçluk yapabildi. Olay sadece taktik bilgisiyle bitmiyor yani.
30-07-2019 08:53
Mortmama Metecim sen sansan ne olur sanmasan ne olur...
29-07-2019 19:21
Fenerlee isteseydi cok daha önceden giderdi nba oyun tarzı obraya uygun degil bunu en iyi kendi biliyor oyüzden gitmedi obra takım oyunu seviyor topu eline alanın 5 6 saniyede potaya gittigi oyunu degil..
29-07-2019 17:33
Mert Tabi zaten avrupanın en başarılı koçunu NBA neden istesin ki. O kadar saf olamazlar.
29-07-2019 17:19
mete Zaten NBA'den de teklif olduğunu sanmıyorum.
29-07-2019 16:20

Yorum Yazın