Obradovic: Çok önemli galibiyet
12.01.2018 - 01:09

Fenerbahçe Doğuş koçu Zeljko Obradovic, Valencia Basket karşısında elde edilen 80-67’lik galibiyetin ardından FB TV’ye açıklamalarda bulundu.


Koç yaptığı maç değerlendirmesinde, oyun içindeki iniş ve çıkışlara dikkat çekti. Galibiyetin önemine değinen Obradovic, sözlerine şöyle devam etti:

“Çok önemli bir galibiyet. Maça çok iyi başladık ama iniş çıkışlarımız oldu. Bunu her maçta yaşıyoruz.  Herkesin katkı vermesi ve iyi olması gerekiyor. Son çeyrekte daha iyi oynadık. Savunmalarını iyi okuduk. İniş çıkışlarla rakiplerin geri dönmelerini sağlıyoruz. Bu hatayı düzeltmeliyiz. Önümüzde çok uzun bir yol var. Galibiyeti unutup İBB maçına hazırlanmamız gerekiyor. Taraftarlara ayrıca teşekkür ediyorum.”

Yorumlar


Basketbolumdan Uzak Dur çalışmadan, çabalamadan hemen kazanalım ve hep orada kalalım zihniyeti. çok tehlikeli. buna bir de cehaleti ekleyince oyuncular bir günde gömülür bir günde kral yapılır.
12-01-2018 16:13
Kedili Bir Fenerbahçeli olarak bana da batıyor. Ancak sorun kültürel. Sürece inanç yok Türk insanında. Bakıyorum okumuş, etmiş adamlar bile her şeyin “sihir” gibi bir anda olduğunu sanıyorlar. Sinan bir anda kötü oldu, Melih bir anda iyi oldu gibi.
12-01-2018 14:58
KingJamess Efes Fan, bazı Fener taraftarı diyelim. biz ilk günden beri başta hocamız ve tercihlerinin arkasındayız.
12-01-2018 13:43
bull @Efes Fan aynen daha önce sosyal medyada hickman ile kalinic'e de çok kötü şeyler yazan tipler oluyordu. malesef insanımızdaki tahammülsüzlük hali bizim taraftarın belli kesiminde adeta zirve yapmış diyebiliriz. bir de bu kesimde hep bardağın boş tarafına bakma huyu hakim. sadece olumsuz konuşunca basketbolu çok iyi biliyor gibi göründüklerine inanmışlar sanırım.
12-01-2018 12:40
Efes Fan Fener taraftarı kadar kendi oyuncularını yerle bir eden başka taraftar yoktur sosyal medyada, Guduric'e Thompson'a küfürler go home demeler çöp demeler. Sanki basketi Obra'dan daha iyi anlıyorlar. Bin kez dedim bunlar iyi adamlar kaliteliler ancak takıma ve sisteme alışmaları zaman alacak diye. Şimdi kalkmışlar aferin iyisin diyorlar. Adam 1 gunde mi iyi oldu? Basketi bilmeyen adamların moralini bozmasın sosyal medyada. Madem basketi iyi biliyorsun sen git Sinan'ın berbat defansını ve top kayıplarını düz turnike atamamasını sorgula
12-01-2018 09:00

Yorum Yazın


Tweetlerimiz