Obradovic: Çok fazla dedikodu var ve bu artacak
23.06.2018 - 16:36

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, 11. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nde transferle ilgili açıklamalar yaptı 

Kendisini organizasyona davet eden TÜBAD’a teşekkür eden Sırp teknik adam, seminere gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, basketbola dair her şeyi aşkla yaptığını söyledi.

Seminerin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Obradovic, yeni sezon planlamaları hakkında şunları anlattı:

"Bu aslında her sezon olduğu gibi tipik bir sezon öncesi dönem. Transfer dedikodularının geçtiği bir dönem. Çok fazla dedikodu var ve bu gün geçtikçe artacak. Bizler ciddi insanlarız ve çalıştığımız organizasyon da ciddi bir organizasyon. Dolayısıyla biz takımımız için en iyi olanı neyse onu yapma konusunda kararlar almaya ve çalışmaya devam edeceğiz."

Obradovic, kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım ile seçimden sonra konuşup konuşmadığı sorusuna ise, "Bunu daha önce de tekrar ettim ama burada bir daha söylemek istiyorum. Kendisine kazandığımız bütün başarılardaki emeğinden dolayı çok teşekkür ettim. Yine bu vasıtayla bütün takıma ve özellikle bana verdiği destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum." cevabını verdi.


 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz