Obradovic: BSL'nin Ankara'ya ihtiyacı var
12.05.2017 - 22:24

Fenerbahçe coachu Zeljko Obradovic, Halk Enerji TED Ankara Kolejliler karşısında alınan 55-101’lik galibiyet sonunda düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Ligde normal sezonu lider tamamlamayı garantilemelerine rağmen, oyuncularının gösterdiği ciddiyetten dolayı mutlu olan deneyimli hoca, “Önemli olan kendimize saygılı olmak, rakibe saygılı olmak ve ciddi bir şekilde oynamaktı. Daha tecrübeli olan oyuncularım, daha ciddi oynadılar” dedi.

Oyuncularını tebrik eden, taraftarlara da teşekkür eden Obradovic,  “Normal sezonu birinci sırada bitirdik ama daha da önemlisi herkes çok sağlıklı ve normal şekilde antrenman yapabiliyoruz. Ligde ve bu maçta yaptıkları her şey için oyuncularımı tebrik ediyorum. Ankara’da bir kere daha güzel bir atmosfer yaratan taraftarlara teşekkür ediyorum. Takım için bu destek çok önemli. Kalpten hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir gazetecinin sorusu üzerine Zeljko Obradovic, “Ankara’da basketbolu seven güzel bir seyirci topluluğu var. Güzel bir şehir. Önceki senelerdeki gibi bir değil keşke iki takım olsa… Kesinlikle Türkiye Basketbol Ligi’nin Ankara’dan takıma ihtiyacı var. Herkesin çok iyi çalışıp, nasıl geri geleceklerini anlamaları gerekiyor. En iyi dilleklerimi diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın