Obradovic: Başkanımız tüm ihtiyaçlarımızı karşıladı
13.08.2018 - 20:47

Fenerbahçe'de koç Zeljko Obradovic, sezon öncesi teknik ekibiyle İstanbul'da bir araya geldi. Obradovic, fenerbahce.org'a şu açıklamalarda bulundu:

"Uzun ve zorlu bir sezon bizi bekliyor. Bunun için sıkı bir çalışma programımız olacak ve bugün burada teknik ekibimle birlikte tüm detayların üzerinden geçtik. Aynı zamanda sezon planlamamızı da konuştuk. Çalışmalarımızın ilk bölümünü İstanbul’da sürdüreceğiz. Ardından yurt dışında güçlü takımlara karşı maçlar oynayacağız. Sezona en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Bu noktada, göreve geldikten sonra bize en iyi şekilde çalışma imkanı sağlayan Başkanımız Sayın Ali Koç’a, Sayın Semih Özsoy’a ve yönetimimize de teşekkür etmek istiyorum.

Maddi konularda tüm ihtiyaçlarımızı karşılayarak ekibim ve oyuncularım için en sağlıklı çalışma ortamını yarattılar. Doğru ve sağlıklı bir yapımız var. Kulübümüzün içinde bulunduğu zor ekonomik şartlara rağmen, bunu koruma adına yönetimimizin attığı adımlar için kendilerine teşekkür ediyorum. Şu anda kombine yenileme sürecinin devam ettiğini biliyorum. Taraftarlarımızın da her sezon olduğu gibi üzerlerine düşeni yaparak yanımızda olacağından eminim."

Yorumlar


morpheus 80 milyondan oyuncu cikaramayip , oyuncu devsirmeye devam, bizde para bitmez..
17-08-2018 16:49
Fenerli 13'ünde yorum yazdım bugün 14'ü akşamı yorum halen yayınlanmadı :S
14-08-2018 18:08
Volkan Kasal Uzun ve zorlu bir maraton Fenerbahçe Basketbol Takımını bekliyor.Ancak Sayın Ali Koç ve yönetim kurulu mevcut mali koşullara rağmen her türlü fedakarlığı yaparak takımı ayakta tuttular.Taraftar olarak bizlerin görevi de kombine alıp takımımızı desteklemek.Obradoviç ve öğrencilerine yeni sezonda başarılar diliyoruz.
14-08-2018 16:07
türker obra hocam artık bu seneden itibaren başarının yanına genç oyuncular monte etme sezonu olmalıdır. deniz bitti, artık altyapıdan oyuncu cıkarmalıyız. Ammaaa NBA gözetmenlerine dikkat edin, bıktık artık genc oyuncularımızı alıp kaçırmalarına... :)
13-08-2018 22:22
Fenerli Obradovic'in geçmişten beri vefalı bir insan olduğunu biliyoruz. Yine yönetimle takım bilincinde hareket ederek vefalı davranmış. Yoksa ki Real, CSKA, Oly, Barca bütçeler çok daha yukarıda. Khimki bile 4 milyon dolarlık Shved'e sahip, Pana'nın Calathes'e ne kadar verdiğini biliyoruz. Oturmuş takım bilinci sistem ve Obra artıları ile eksileri kapatacağımıza inanıyorum geçmişte olduğu gibi. 2 senedir gidenlerin kalitesinde trasfer yapılmıyor. Malum bir Sergio Rodrigez alamıyoruz, kabul herkesin harcı değil. Fakat geçen sene Bogdanavic gibi bir yıldızdan sonra yeri dolmamıştı, finalde bunun sıkıntısını takım yaşadı. Bu sene hem şut hem delici penetre tehditi olan Wanamaker ve Nunnaly vardı onlar da gitti, bir tane tyler ellis geldi. Takım 2 sene önceki gücünde değil. Ama dolar kuru da ortada, bu duruma göre iyi bile. Dolar böyle giderse gelecek seneler ne olur düşündürüyor. Hayırlısı...
13-08-2018 21:27

Yorum Yazın