Obra ve Ataman karşı karşıya geliyor
11.02.2018 - 18:58

PTT Türkiye Kupası için geri sayım yapılırken Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş'un başantrenörleri tartışmalarla geçen haftanın ardından ilk kez bir araya gelecek. 

Son oynanan Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes maçının ardından Ataman, Obradovic'e tepki göstererek Sırp koçun elini sıkmamıştı.

Ergin Ataman ise geçtiğimiz günlerde Melih Mahmutoğlu'yla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

İki koç bu polemiklerin gölgesinde Salı günü PTT Türkiye Kupası'nın basın toplantısında bir araya gelecek. 

Yorumlar


erkan Beyaz gölge, sorun altyapı değil Türkiye'de. Genç mill takımlar her kategoride madalyalar alıyor senelerdir. FİBA nın ranking kısmına gir bak Türkiye kaçıncı sırada gençlerde, gurur duyar insan ama gel gör ki bu oyuncuların biraz yaşı ilerleyince hiç bir yerde göremez oluyoruz. Yani sıkıntı altyapı değil üst yapı. Bu oyuncular neden ilerleme kaydetmiyorun cevabı tam oalrak bu. Üst yapı.Türkiye'de bu sadece basketbolda değil her alanda böyle. Üst yapı, yani karar mekanızmasının en tepesi sıkıntılı.
14-02-2018 09:07
Beyaz gölge Türkiye ye genç yetenekli oyuncuyu alt yapı antranörleri yetiştirir. A takım seviyesine gelmeleri alt yapı organizasyonunun başarılı olduğunun kanıtıdır.A takım seviyesindeki antranörlerde o oyuncuyu ülke basketbolunun yukarılarına taşır. A takım antranörleri basketbolun temel ögeleriyle uğraşmaz ! Zaten buna vaktide yoktur ! Biz ülke olarak herşeyi A takım antranörlerinden isteriz ! Onlardan bekleriz ! Olmayıncada hayal kırıklığına uğrarız ! Neden yerli oyuncuyu oynatmıyor diye !
13-02-2018 12:40
BGL Türkiye'ye basketbolcu yetiştirecek koçlarla çalışmak istiyoruz.
13-02-2018 08:59
mete Haberdeki fotoğraf çok anlamlı, kadraja Antic de girmiş, ne oluyor diye uzaktan bakıyor, iki koçun tartışması net bir şekilde görünürken, basketbolcu uzakta ve flu çıkmış. Keşke basketbol böyle geri planda kalmasa.
12-02-2018 19:23

Yorum Yazın


Tweetlerimiz