OBRA: Sıralamaya bakmamalıyız
16.03.2016 - 11:03

Fenerbahçe'nin yarın saat 20.00’de Ülker Sports Arena’da Darüşşafaka Doğuş ile oynayacağı Turkish Airlines Euroleague Top 16 turu 11. hafta maçı öncesi koç Zeljko Obradovic ve Kostas Sloukas,  kulübün internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Mücadeleye, gruptaki sıralamaya bakmadan hazırlanmanın önemine değinen Obradovic “Darüşşafaka Doğuş ile oynayacağımız çok değerli bir maça kendimizi hazırlayacağız ve bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Şu anda gruptaki sıralamaya bakmamamız gerekiyor. Bu sezon rakibimizle birçok kez karşılaştık ve son kupa maçında bize karşı çok iyi oynadılar. Çok sert ve zorlu bir maç daha bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

Darüşşafaka Doğuş’un tehlikeli bir takım olduğuna dikkat çeken Kostas Sloukas ise “Darüşşafaka Doğuş’a karşı bu sezon birçok maça çıktık. Rakibimiz tehlikeli bir takım. Bu maçı kazanabilmek için iyi ve akıllı bir oyun sergilememiz gerekiyor. Çünkü amacımız bu grubu birinci sırada bitirmek” dedi.

Yorumlar


Direkt Niye sen Turk dusmanimisin? Takim dackayi yendikten sonra ne olursa olsun Efes'e yatmalidir. Dacka nin sansi 0 zaten.
16-03-2016 23:43
I Love Chicago Darüşşafaka Doğuş karşılaşması için bir şey söylemeyeceğim ama her şart altında takımımız Anadolu Efes'i mağlup etmelidir.....
16-03-2016 20:34

Yorum Yazın


Tweetlerimiz