O artık Fenerbahçe Öznur Kablo
07.10.2019 - 13:10

Fenerbahçe Kadın Takımı, Öznur Kablo ile anlaşma imzaladı.

Bir yıllık anlaşmanın ileriki yıllarda daha yüksek bütçelerle uzatılmasının gündemde olduğu belirtildi.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza töreninde Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam ile Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı, sponsorluk anlaşmasına dair açıklamalarda bulundu.
 
İmza töreninde Başkan Ali Koç, Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve Metin Sipahioğlu, Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı Menajeri Arzu Özyiğit, kaptanı Tuğçe Canıtez ve oyuncusu Ayşe Cora ile Öznur Kablo yetkilileri de hazır bulundu.
 
Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam: Bugün bizim için yine çok değerli, çok önemli, çok güzel bir gün. Çok farklı bir özelliği var bugünün; Fenerbahçe’de ilk defa Kadın Basketbol Takımımız bir isim sponsoruna kavuşuyor. Çok değerli bir Fenerbahçelinin, İbrahim Balarısı’nın öncülüğünde, bonkörlüğünde Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı olarak yer alacak. Öznur Kablo tamamen Türk sermayesiyle kurulmuş ve elde ettiği birçok başarıdan sonra İstanbul Sanayi Odası istatistiklerine göre en büyük 150 Türk sanayi kuruluşundan biri durumunda. Bunu 1 senelik bir sözleşme olarak imzalamış bulunuyoruz ama İbrahim beyin de önerileri doğrultusunda bunun birçok seneye yayılacağını ve ileride de bu formayı bu şekilde taşıyacağımıza inanıyorum. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız birçok başarılara sahip. Avrupa’da final oynayan ilk Türk takımı ve ülkemizde bugüne kadar en çok şampiyon olmuş takım. Bu birlikteliğin de Fenerbahçe’ye yeni bir heyecan, yeni bir keyif vermesini bekliyor, başarılarımızın devamını diliyoruz.”

Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı: “Burada Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımıyla Öznur Kablo arasındaki ortaklığımızı, anlaşmamızı resmiyete döktük. Bu iş birliği anlaşmasını sizlerin huzurunda imzalamaktan dolayı Öznur Kablo olarak çok mutlu ve gururluyuz. Fenerbahçe armasını en iyi şekilde taşıyan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı artık Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı olarak anılacaktır. Fenerbahçe’nin formasını, armasını taşıyan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın isim sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmesinde bize destek olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Metin Sipahioğlu’na da ayrıca teşekkür ediyorum.” 

“Öznur Kablo 1989 yılında 0 yerli sermayeyle kurulmuş olan, Çerkezköy’de 110 bin metrekare açık alanda 4 farklı fabrikadan oluşan entegre bir tesis. Bu fabrikalarda bakır ve alüminyum olarak enerji kablosu üreten ve kendi konumunda Türkiye’de lider olan bir şirkettir. Modernizasyon ve teknolojisiyle dünyada örnek olarak gösterilecek bir tesise sahip olmaktan ayrıca gurur duymaktayız.” 

 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz