NTV Spor'da flaş ayrılık
14.03.2018 - 16:46

NTV Spor'da kapanma süreci öncesinde flaş gelişme yaşandı. Fuat Akdağ görevinden istifa etti.

Fuat Akdağ Doğuş Yayın Grubu'nda Spor Daire Başkanı olarak görev yapıyordu. NTV Spor Cumartesi günü yayınlarına son verecek.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin de yayıncısı olan NTV Spor'da sezon sonuna kadar maçlar NTV'den yayınlanacak. 

Yorumlar


özgüreda Sn.miller. Fuat Akdağ şunu yapmış daha doğrusu yapmamış olduğu en son olayı yazayım o yeter. Bir hafta önce Serdar Ali Çeliker denen yorumcu canlı yayında durduk yerde Muslera, Maicon hakkında şike yaptılar vs. diye bişeyler gevelemiş G.saray Resmi Sitesinde Çelikerin özür dilemediği takdirde. NTVSporunda bu konuda sorumlu tutulacağını ifade etmişti. Akdağ Yönetiminde kanal değil özür dilemek üzüntüsünü dahi dile getiren bir açıklama yapmamıştı. Rıdvan Dilmenin imalı sözleri cabası, hepsi mahkeme aşamasında bunlar.
16-03-2018 15:52
Demir İki tane kulüp kanalı olması israftan başka bir şey değildi. Birinin kapanması doğru karar. Fuat Akdağ'a Saracoğlu'nda bir ofis verilmesi lazım. Aksi takdirde vefasızlık etmiş olurlar.
16-03-2018 10:50
miller özgüreda efendi, fuat akdağ fb lehine ne yapmış onu da o engin bilginle anlat da herkes bilsin. ayrıca fuat akdağ'a yarın birgün gs tv'de iş verirlerse ne yaparsın,gs'likten istifa mı edersin onu da yazsana fb kompleksinden boğulan zat. sen git kendi takımını borç batağına düşürüp,maaş ödeyemez hale getiren yöneticilerine kız onların yüzünden avrupa şampiyonu olamıyor,ligden düşme potasında gezinip duruyorsunuz !
15-03-2018 20:46
özgüreda Nazik üslubunuz için teşekkürler Emre Bey. Kalın sağlıcakla.
15-03-2018 19:40
emre özgüreda adlı yorumcu " FBTV'ye gitsin yakışır, yerini hiç yadırgamaz." şeklinde aklı sıra dalga geçerek aslında nasıl bir dünya görüşü olduğunu, ne kadar fanatikçe bir bakış açısına sahip olduğunu göstermiş oldu. İçindeki FB nefreti o kadar büyük ki bu vatandaşın yılların televizyoncusu Fuat Akdağ'a ithamda bulunuyor aklı sıra. Sende bu fanatiklik olduğu sürece spordan zerre zevk alamazsın benden söylemesi. Spor senin gibi fanatikler yüzünde çekilmez hale geldi bu ülkede
15-03-2018 12:01
özgüreda FBTV'ye gitsin yakışır, yerini hiç yadırgamaz.
14-03-2018 18:45

Yorum Yazın


Tweetlerimiz