Nesine.com Eskişehir maç hasılatını şehit ailelerine bağışlıyor
19.12.2016 - 17:31

Nesine.com Eskişehir Basket, 24 Aralık’ta oynanacak olan Afyon Belediye karşılaşmasının hasılatını şehit ailelerine bağışlama kararı aldı. Başkan Sinan Özeçoğlu yaptığı açıklamada tüm şehri maça davet ederek destek istedi.

Sorumluluk düşüyor

Kulüp Başkanı Sinan Özeçoğlu, kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “Ülkemiz ciddi bir sınav veriyor ve hassas bir süreçten geçiyor. Bu süreç seferber olmanın ve bütünleşmenin en ciddi örneklerinin gösterilmesi gereken bir süreçtir. Özellikle spor kulüpleri yöneticileri, sporun arkasında hareket eden kitleler göz önüne alındığında bizlere daha fazla sorumluluk düştüğü de ortadadır” dedi.

Sabırlar diliyoruz

Farkındalık oluşturmak istediklerini söyleyen Özeçoğlu, “Bizler de Nesine.com Eskişehir Basket Kulübü Yönetim Kurulu olarak Şehitlerimizi rahmetle anıyor, aile ve sevdiklerine sabırlar diliyoruz. Yaşanan acıları azaltmanın tek ve önemli yolunun omuz omuza vermek ve paylaşmak olduğu gerçeğinden yola çıkarak bu hafta bir farkındalık oluşturmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Herkesi bekliyoruz

Herkesi salona davet eden Özeçoğlu ifadelere yer verdi; “Bu sebeple bu hafta A.Ü. Spor salonu’nda oynayacağımız Afyon Belediyespor maçının tüm hâsılatını şehit ailelerine bağışlama kararı alarak kulübümüz adına katkıda bulunmak istiyoruz. Bu farkındalığı güçlendirmek adına da tüm Eskişehir’lileri bu hafta A.Ü Spor Salonu’na davet ediyor ve şimdiden gösterecekleri ilgi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz”

Hazırlıklar başladı

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Nesine.com Eskişehir Basket 24 Aralık’ta oynayacağı Afyon Belediyesi karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz haftayı maç oynamadan geçen Siyah Kırmızılı ekip dün Koç Brad Greenberg önderliğinde Afyon maçının antrenmanlarına start verdi. Siyah Kırmızılı ekipte sakatlığı sona eren Josh Duncan da takımla birlikte çalışmalara başladı.


Forma dağıtılacak

24 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’de oynanacak olan Nesine.com Eskişehir Basket-Afyon Belediye karşılaşması için Siyah Kırmızılı yönetim taraftarlarına forma hediye edecek. Zorlu maç öncesinde salona giriş yapacak ilk 500 kişiye dev adamların forması dağıtılacak. Mücadeleye taraftarların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın