Nerede kalmıştık?
27.03.2018 - 12:46

Antalya Basket Okullarını Doğan Hakyemez olarak açıyorum. Senelerdir klüpler içinde okul çalışmalarını yapıyordum. Ancak günlük başarılar içinde olan yöneticiler alt yapıya hiç bir zaman önem vermediler. Maliyetlerin yükseldiği, yabancı oyuncuların cirit attığı bugünkü ortamda genç nesli kaybetmek üzereyiz. Basketbolde 50 yıllık tecrübemle gençlerimize hizmet vereceğim. Onlara güven aşılayacağım. Klüplerin başında sadece isim yapmak için alt yapıya önem vermeyen, yetişen gençleri başka klüplere pazarlayan, bu gençlerin içindeki basketbol sevgisini yok eden YÖNETİCİLERİN elinden kurtarmak  için var gücümle çalışacağım. Allah utandırmasın.

Yorumlar


Erdi Çatan Büyük potansiyeli olan Samsun ve Bursa'ya Kaliteli basketbol akademileri açıldığı taktirde buradan alınacak geri dönüşümlerin gayet başarılı olacağını düşünüyorum. Bu iki şehirde kaliteli antronör ekibi ile yapılan projeler altın jenerasyonu tekrardan yakalayabilmek adına çok önemli bir adım olacaktır. Sevgili federasyonun bilgilerine...
29-03-2018 04:34
Beyaz gölge Erzurum da gel aç deseler gidermisin !?
28-03-2018 11:42
Kamuran Samurayoğlu simdi deniyor ki; kulup oyuncu yetistirsin, altyapiya maksimum duzeyde yatirim yapsin... guzel... peki o oyuncu ilk firsatta nba'in yolunu tutunca kulup ne yapsin? oyuncusunun boslugunu ne ile ikame etsin? yani yetistirip iyi oyuncuya cevirdigi o oyuncu icin kulup tam "simdi bana basari kazandiracak hale geldi" derken, o oyuncu nba'e gidince kulup yeni bir oyuncu yetistirene kadar hangi oyuncu ile buyuk basarilari, hem de rakip takimlarin ulkelerinde yabanci siniri da yokken, nasil tekrar hedefleyebilsin? sn. hakyemez, oyuncularin iyi olur olmaz nba'e gitmeleri dongusu karsisinda ne yapilsin? simdi bu gibi sorulara cevap veren yok... herkes ya asiri yabanci hayrani, ya da asiri yerli oyuncu muhafazakari olmus. kimse bu isin bir dengesi olmali diyemiyor. haa haklarini teslim edeyim, federasyon kanadindan nispeten daha dogru aciklamalar duyduk. ama onlar da isin uygulama kisminda ne kadar basarili olacak? bunu da bize zaman gosterecektir.
27-03-2018 20:44
Sertmama Keşke kaldığımız yerde kalsaydık bea...
27-03-2018 19:56
levo Bravo. Tebrik eder, başarılar dilerim.
27-03-2018 16:26
Kamil Mataracı Reklamlar bitti, şimdi yayın akışımıza...
27-03-2018 15:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz