Muratcan Güler, Sinan'ı Bruce Lee ile motive etmiş
27.04.2016 - 23:33

Galatasaray Odeabank'ta Eurocup zaferinin mimarlarından kaptan Sinan Güler, önemli açıklamalarda bulundu.

Sinan Güler "Bu madalyayla uyuyacağım. Bu kupanın ayrı bir yeri var. İstediklerimizi yapmak ve kupayı kazanmak mutluluk verici. Türk sporuna, basketboluna ve Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Umuyorum ki bu başarı Türk takımlarımız için yeni başarıların önünü açar" dedi.
Fransa'daki ilk karşılaşmadaki performansı nedeniyle eleştirildiğini hatırlatan Sinan Güler "Eleştirilerden etkilenmemeye çalışıyorum. Top her zaman içeriye girmeyebilir. Burada önemli olan şey, takım olarak birbirimize inanmamız ve yere düşeni kaldırmayı becermemiz. Bunu üst seviyede yapan 3-4 oyuncu var takımda. Gençler de bizi örnek alıyor. Bunun ödülü bence bu. Ergin Ataman yıllardır bana güveniyor ve ona göre roller veriyor. Maçtan iki gün önce ağabeyim (Muratcan Güler) ile konuştum. Bana Bruce Lee'nin "Su gibi ol" sözünü hatırlattı. "At" dedi. Ben de attım ve açamadığımız kapıya anahtar oldu" ifadesini kullandı.

THY Euroleague'e döndükleri için mutlu olduklarını söyleyen Sinan "Umarım Fenerbahçe de THY Euroleague Final Four'da bizi gururlandırır" dedi.

Yorumlar


TÜRKER Koyu bir fenerbahceli olarak öncelikle basketbol camiasının son yıllarda gördüğü en karakterli oyuncusu sinan güler ve takımı galatasarayı tebrik ederim. Şimdi sıra bizde...
28-04-2016 15:58

Yorum Yazın


Tweetlerimiz