Bu hakemi unutmayın
16.05.2016 - 10:46

Müthiş bir finaldi. 21 sayı geriye düştü Fenerbahçe. Uzun süre önde gitti CSKA. Ne var ki finaldi bu; hem de Euroleague Final- Four’unun finali. İlk 3 periyot çok kötü oynadı Fenerbahçe... Özellikle çizgiye gidenler potayı göremedi. Bir ara 0 çekiyorlardı. Bu arada De Colo ve Teodosic attıkca attı. Ama basketbol böyle bir oyun. F.Bahçe Antic’le, Udoh’la ve elbette bıdık Dixon’la uyanacaktı. Bu üçlü muhteşem oynadı. Onlara güvenen büyük şef Bogdanovic de hatta son saniyelere önde de girdi Fenerbahçe ama Kryapa’nın sayısı eşitliği getirdi. Fenerbahçe cumadan sonra pazarı da uzatmaya taşımıştı. Soulukas attı, Fenerbahçe öne geçti, ancak De Colo’nun eli tuttu, bizimkilerin şut tercihi kötüydü ve Fenerbahçe Avrupa ikincisi oldu. Teşekkür ediyoruz ama “Yazık oldu” demekten de geri kalmıyoruz. Gerçekten çok yazık oldu. Elbette Sloven hakem Damir’i de bir yere yazsın Türk basketbolseverler, o CSKA’yı istedi.

 

MURAT YOSMAOĞLU

*Cumhuriyet Gazetesi'nden alınmıştır

Yorumlar


Efç Lanetli takım derken nerden vardın bu kanıya ? Takım son 2 yılda f4 oynuyor,bütün sezon boyunca süpürüyor,sen lanetli diyorsun.CSKA 14 finalde 3 yapabildi onlarda mı lanetli ?
18-05-2016 10:16
ozan İlk maçta udohun son saniye basketinde süre dolmuştu ve o maçta hakemlerin insiyatifi bizim lehimizeydi hakemle falan alakası yok khryapanın mucize ribaundu olmasa zaten kazanıcaktık ama fenerbahçe lanetli takımdır avrupada hangi branş olursa olsun yüz final oynasa 1 tane kazanamayacak
16-05-2016 14:10

Yorum Yazın


Tweetlerimiz