Murat Murathanoğlu'ndan İsmet Badem için veda mesajı
06.09.2018 - 22:56

Birlikte yaptıkları programlar ve anlattıkları maçlarla tüm Türkiye'ye basketbol sevgisi aşılayan Murat Murathanoğlu, yol arkadaşı İsmet Badem için veda mesajı yayınladı.

İşte Murathanoğlu'nun kişisel Instagram hesabından yayınladı veda mesajı:

"Yunanistan'da hangi maçtı hatırlamıyorum, otel odamın kapısından çıktım ve karşımda o vardı. "Kimsin sen? Kimden torpillisin? Cumhuriyet gazetesinde sen, TRT de sen, Show TV de sen, dergilerde sen. Bak benim adım İsmet Badem. Bana Baba İsmet derler." diyerek başlayan tanışıklığımız, zaman içinde dostluğa, partnerliğe, kader birliğine döndü. O kadar çok hikayem var ki seninle ilgili, kimine gülerdin, kimine kızardın belki. Ama senin bu yaptığın geçmişte tüm yaptığın beni şok edenlerin hepsine fark atar, yine şoka soktun beni İsmet abi. Hem de ne şok.

Ne diyebilirim ki? Herhalde ya basket sahasında, ya da motorsikletin üstünde son yorumunu yapmak isterdin. Başta Fanatik Basket olmak üzere, Asist ve diğer unutulmaz programlar, maçlar, yazılar, yorumlar unutulmayacaktır. Nurlar içinde ol İsmet abi. Allah İffet ablaya Burçin ve Cihangir ile tüm ailene, sevenlerine sabırlar versin.

Yorumlar


Fenerlee Ülkemize basketbolu sevdiren güzel insan allah rahmet eylesin ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum..
09-09-2018 16:38
Ali Haydar CEYLAN Anca ben ölünce ölürsün İsmet Baba.Potalar arasında uyu. Umarım mezarının iki başına iki pota dikilir.
07-09-2018 15:06
ERDAL OKYAR Cumartesi,pazar maç anlat ,yorum yap,sonra gece sabahlara kadar FANATİK BASKET i hazırla.Anadoluda seminerden seminere koş.Nasıl bi çalışma. ALLAH rahmet eylesin.
07-09-2018 12:49
KingJamess Murat Murathanoğlu, İsmet Badem, Mehmet Baturalp.. bunlar ile basketbolu sevdik. Ölenlere Allah'tan rahmet. Murat Bey'e uzun sağlıklı , basketbol dolu ömür..
07-09-2018 11:16
ayhan sevgili İsmet ağabey, bir gün dergimiz "Basket"in kapısından içeri girdin... Hayatımıza girdin...Zor kolay bütün günlerimizde "İsmet ağabey" oldun...Böyle bir yazı yazacağımı asla düşünmemiştim...Yaşanan her şey gün gelip bembeyaz bir ufuk çizgisinde sıfırlanıyor...Işıklar içinde yat...Uzaklardayım fakat umarım son görevime yetişebilirim, yetişemezsem affet "İsmet ağabey"
07-09-2018 03:30
SelahattinÖzdemir Bir duayen bir efsane bir Banvit sevdalısı nur içinde yat.Ailesine yakınlarına dostlarına sabırlar diliyorum.
06-09-2018 23:47

Yorum Yazın