Muhammed Baygül'ün ay-yıldız aşkı
03.05.2017 - 14:08

Pınar Karşıyakalı Muhammed Baygül, A Milli Takım'da yer almayı çok istediğini söyledi.

Muhammed Baygül, öncelikle milli takımın geniş kadrosuna girmeyi hedeflediğini kaydederek, "Orada olup, şansımı zorlamak istiyorum. Avrupa Şampiyonası Türkiye'de oynanacak. Turnuvada yer almak her sporcunun yaşayabileceği bir duygu değil. İnşallah hak ederim ve milli takıma çağrılırım. 12 kişilik kadroda yer alıp seyircilerimizin önünde Avrupa Şampiyonası'nda oynamayı çok isterim." diye konuştu.

Genç oyuncuların süre aldıkça kendisini geliştirdiğini belirten Muhammed, "Ben oynuyorum, maçın içinde yaptıklarımı, yapamadıklarımı görüyorum, ona göre çalışıyorum. Böyle gelişiyorum, maç oynamadan insanların gelişeceğini düşünmüyorum. O yüzden keşke daha fazla fırsat verilse diyeceğim ama ne derlerse o oluyor." değerlendirmesinde bulundu.

 

Yorumlar


forensic Sürekli maç kaybettirecek şekilde faul yapmamayı öğrendiğin gün milli takım için umutlanmaya başlayabilirsin diye düşünüyorum.
03-05-2017 21:09
jojo Neyi iyi neyi kötü yaptığını bilen ve buna göre kendini geliştirmek için çalışan bir oyuncusun ki bu da seni saygıdeğer kılar. Şutların istikrar kazanır, asist özelliğin gelişir, kısa boyuna rağmen ribaund kovalar, topsuz oyunda ne yapman gerektiğini öğrenir ve savunmada kolay geçilmezsen, niye milli takıma seçilmeyesin ki? Bunların bir ikisini birden değil de hepsini birden yapabilen oyuncular zaten gözde kısalar olarak milli takıma davet edilir. Umarım hedefine ulaşırsın Muhammed Baygül.
03-05-2017 14:39
ozan 2-3 numarada cedi furkanın yeri garanti geri kalan iki kişi için çok aday var can maxim-birkan-okben-melih-göksenin-muhammed - tolga geçim
03-05-2017 14:15

Yorum Yazın