Milliler'de Can Maxim kadrodan çıkarıldı
26.06.2016 - 18:05

5-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Filipinler'in Manila kentinde düzenlenecek Rio Olimpiyatları Eleme Grubu maçlarına hazırlanan A Milli Erkek Basketbol Takımımız'da aday kadro 14’e indirildi.

A Milli Takım, Can Maxim Mutaf’ın kadrodan çıkarılmasıyla Rio Olimpiyatları Elemeleri'nde mücadele etmek için yarın gece Filipinler'e 14 kişilik aday kadro ile gidecek.

Ay Yıldızlılar 5 Temmuz Salı günü A Grubu’ndaki ilk maçında Kanada ile mücadele edecek. Milliler gruptaki ikinci maçında ise 7 Temmuz Perşembe günü Senegal karşısında olacak.
 

Sporcu Kadrosu
Oyuncu Kulübü (2015-16 Sezonu)
Birkan Batuk Anadolu Efes
Cedi Osman Anadolu Efes
Doğuş Balbay Anadolu Efes
Furkan Korkmaz Anadolu Efes
Ender Arslan Darüşşafaka Doğuş
Semih Erden Darüşşafaka Doğuş
Oğuz Savaş Darüşşafaka Doğuş
Ali Muhammed Fenerbahçe
Melih Mahmutoğlu Fenerbahçe
Barış Hersek Fenerbahçe
Sinan Güler Galatasaray Odeabank
Kenan Sipahi Pınar Karşıyaka
Samet Geyik Pınar Karşıyaka
Ömer Faruk Aşık New Orleans Pelicans (ABD)

Yorumlar


emirt hazırlık maçlarında amaç kazanmaktan çok; kazanacak takım kimyasını oluşturmak için denemeler yapmaktır. Oyuncu rotasyonunu en iyi yapılanladırmak adına yapılan tüm denemeler yapılmalı bu süreçte.
27-06-2016 11:52
Bayat kenan Sipahi Karşıyaka değil fenerbahçe olmalî
27-06-2016 11:32
Beyaz gölge Hazırlık maçı yaptığın takım Madagaskar değil ! Yunanistan ! Neden savunmacı,savaşçı Doğuş u oyuna almassınız !? Neden Sianan ı kenarda unutursunuz !? Neden Barış 5 dk oynar !? Neden eli sıcakken Birkan ı kenara alırsınız !? Yahu sizin gibi kenar yönetiminide,sizide burada tutan federasyondan ne zaman kurtulacağız !? Düşün basketbolun yakasından artık !
26-06-2016 18:46

Yorum Yazın


Tweetlerimiz