Milliler kapanışı farklı galibiyetle yaptı
01.07.2018 - 19:35

2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri B Grubu altıncı ve son maçında Türkiye, sahasında İsveç’i ağırladı.

İlk periyotta tutuk bir görüntü çizen Türkiye, ikinci çeyrekte yakaladığı hücum ritmi ile farkı her geçen dakika arttırmaya başladı. Cedi, Furkan ve Sertaç’ın sayıları ile rakibinin direncini kıran ay yıldızlılar, devreyi 39-25, üçüncü çeyreği 64-41 önde tamamlayarak maçı da 77-52 galip bitirdi.

Bu sonuçla B Grubu’nu 4 galibiyet 2 mağlubiyet ile sonlandıran Türkiye, bir sonraki turda I Grubu’nda mücadele edecek.


Yorumlar


Mortmama Ezbere oluşturulmuş bir kadro ile oynuyoruz. Semih ve Göksenin bu kadroda olmayı hak etmiyor. İlkan, Deniz Kılıçlı, Tolga ve Egehan çok daha iyi oyuncular...
02-07-2018 10:30
Ekrem Aydın Kimsenin işine gelmediği için söylemediğini ben söyleyim. Gördüğüm şey bu labrona özenen cedi bencilliği ve onun kadar bencil wilbekın ve Furkan üçlüsü ile bu takım bir yere varamaz. Kimse asıl görüneni söylemedi hele bir sunucu ile yorumcu var NBA oyuncuları bilmem ne şukadar attılar bukadar sut soktular dan başka bişey bilmediler. Sanırsın NBA reklamı yaptılar ama işlerine gelmeyen şeyleri ömerin gelmek isteyip istemediğini ersanın bahane uydurup uydurmadığını ömerin ise hala havlu sallarım ama gelmem kafası yaşadığını ve Furkan ve cedinin de bir iki seneye aynı yolu izleyip gelmiceğini söylemek istemediler o gün geldiğinde onlarıda sümen altı yapıp NBA nın Türkiye temsilcisi gibi maç yorumlamaya devam ederler.Görünen üç kişi tüm takımı küstürmüşler çünkü bire birden başka bişey bilmiyorlar bu takım deplasmanda bu üçlü ile maç kazanamaz nokta. Hele cedi resmen taklitçi .
02-07-2018 02:52
ismail Uzun rotasyonu çok kötü. Bu milli takım Ömer Aşıklardan, Mehmet Okurlardan Sertaç şanlıya kadar düştü ise sıkıntı. Semih Erden bitmiş artık. Belkide semih kafasında basketbolu bitirdi, bilemiyorum. Yeni uzunlarımızdan ÖMER FARUK YURTSEVEN neden milli takıma davet edilmedi acaba? Yoksa Gelecek vaat eden bu uzunumuz da mı bitti?
01-07-2018 19:58

Yorum Yazın