Micic'ten açıklama: Ataman'la aramda anlaşmazlık yok
26.05.2020 - 12:52

Anadolu Efes'in yıldızı Vasilije Micic, dün yayınlanan röportajı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Micic, çeviriden kaynaklı bir yanlış anlaşılma olduğunu belirterek koç Ergin Ataman ile aralarında bir sorun olmadığını duyurdu.

Vasilije Micic'in açıklaması şöyle:

"Sırp gazetesinde yayınlanan yazıdaki durum çok farklı boyutlara ulaştı, bu yüzden tüm söylentileri durdurmanın en iyi yolunun benim doğrudan açıklama yapmam olduğunu hissediyorum. İlk olarak ifade etmeliyim ki, bu sözleri hiç söylemedim. Başantrenörümüz Ergin Ataman ile benim aramda hiçbir anlaşmazlık bulunmamaktadır. Üstelik çok iyi bir ilişkimiz var. Son olarak çevirmenler ve medya arasındaki iletişimsizlik sebebiyle Ergin Ataman ve benimle ilgili çıkan haberlerin yanlış olduğunu bir kez daha belirtmek isterim."

"The situation with the Serbian newspaper article has gone too far, so I feel that the best way to stop all the rumours is to address the public directly. Firstly, I have never uttered those words. Secondly, there are no disputes between the coach Ataman and me whatsoever. Moreover, we have a very good relationship. And last, but not least, I am writing to refute these statements and to make it clear that there was a big miscommunication between the translators and the media involving Ataman and myself."

Yorumlar


Carmelo Anthony Micic oynamasada para cepte, Efesimi düsünecek.
27-05-2020 02:59

Yorum Yazın


Tweetlerimiz