Micic: En doğru karar alındı
25.05.2020 - 19:31

THY EuroLeague temsilcilerimizden Anadolu Efes'in başarılı oyuncusu Vasilje Micic, iptal edilen THY EuroLeague sezonu ile ilgili Mozzart Sport'a konuştu.

*Şu anda alınan kararın bizim ligdeki durumumuza rağmen doğru olduğunu söyleyebilirim. Konuya sadece tek bir açıdan değil, tüm açılardan bakılmalı. Sonuçta çok uzun zamandır lige ara verilmiş durumda. Çok sayıda bakış açısına göre en iyi karar verildi.

*Oyuncuların sakatlanma riski çok fazlaydı, yeniden başlasak bile oynanacak maçların kalitesi çok sorgulanabilir şekilde olacaktı. EuroLeague biter bitmez Olimpiyat elemeleri başlayacak, bu yüzden alınan kararın en doğrusu olduğunu düşünüyorum. Bu karardan sonra gelecek sezonun çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

*Herkes kendi bakış açısı ile konuya bakıyor. Bence yeniden parkeye çıkılsaydı tüm oyuncular için şok olacaktı, bu yüzden insan sağlığı her şeyden önce gelmeli.

*Teknik ekibimiz karardan dolayı biraz etkilenmiş olabilir, fakat Ergin Ataman böyle bir koç. Başarıya giderken ortaya çıkan sorunlara aldırmaz, her şeyin düğmeye basmayla bir anda normale döneceğini düşünür.

*(Transfer dedikodularına cevap olarak) Önümüzdeki sezon Efes ile devam eden bir sözleşmem var.

Yorumlar


Carmelo Anthony Micic oynamadan para almayi secen bir tipmis, sampiyonluk umrunda degil. Micic gitse ne olur Ataman önemli bizim icin.
27-05-2020 03:02
wade insan koç u hakkında böyle konuşur mu nba ye gitmek istiyor ya da ayrılmak
26-05-2020 05:04

Yorum Yazın


Tweetlerimiz