Memnun: Bu maça çok umutla bakıyorduk
06.03.2021 - 22:36

Galatasaray başantrenörü Ekrem Memnun, ING Basketbol Süper Ligi'nin 23. haftasında oynanan Darüşşafaka Tekfen maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Bu maça çok umutla bakıyorduk. İyi hazırlandığımızı düşünüyorduk. 21 hücum ribaundu, 17 top kaybı ve bu sebepten yediğimiz 40 küsür sayı olunca konuşulacak pek bir şey kalmıyor. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Önümüzdeki maçta daha iyi hazırlanıp bu açıkları kapamaya çalışacağız.”

Yorumlar


Sidü Hastasıyım şu şubeyi kapatın diyen klavyeşörlerin! Yol yakınken sen çeneni kapatsan??
08-03-2021 08:38
Hollandali Eeeeeeeeeeeeeyvallaaaahhh ...Sayin Ekrem memnun hocamiz. Sizden de bu beklenir. Tabiki macdan sonraki fikirrrr kikirrrr eden mac sonu heycaniniz ve kayip etmek uzuntusu bagzi demeclerinize yer aldi. Bu soyledikleriniz sizin sayin hocamiz bir EURO LEAGUE Sampiyonu oldugunuz ve bu kupa sahibi bir koc oldugunuzu unutturmamis oldu bizlere. Umarim sizde bunun varkinda oldugunuz soyluyor bu cumleler bizlere// bana. Tabiki affiniza siginarak cumleleri yazdim. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
07-03-2021 12:03
Tolga Ekrem Hoca sende bu işi beceremedin asırlık çınarın düşen takımında koç olarak anılacaksın üzülerek söylüyorum GS basketbol takımını kapatsın yazık günah yönetim tarihe geçti helâl olsun.
07-03-2021 01:45
Yunus Yazık..senin gelmeni çok istemiştim ama sende diğerleri gibi kalitesiz yabancılardan medet umuyorsun. Kenarda Berke’yi oturtup Marei ve jeferson gibi iki sakarla maç kazanmaya çalışıyorsun, pier jackson o kadar saçmalarken sen Eray’ı hiç oyuna almadın. Alperenli Şehmuslu Furkanlı Canerli Egehanlı Beşiktaş’ı seyret ve kahrol! Acı kuvveti olan yerlileri oynatma, maçı kaybedince de nerde hata yaptım diye düşün, daha çok değerli şünürsün.
06-03-2021 23:01

Yorum Yazın


Tweetlerimiz