Mehmet Demirkol: Obra, Fenerbahçe'nin transferlerine 2 saat ayırmalı
19.02.2019 - 13:56

beIN SPORTS yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN MANŞET programında Obradovic'le ilgili konuştu.

Mehmet Demirkol, "Bence önümüzdeki sene futbol anlamında transfere 2 saat ayırsa faydası olur. Ciddi söylüyorum bunu, ironi değil. Spor spordur abi. Takımın başına geçsin demiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Eğer bir kurul olacaksa o kurulun içerisinde yer alabilir. Bunda bir sakınca yok. Mesela Ergin Ataman Galatasaray'ın başındayken "6 ay kursa girip futbol takımının başına geçmek isterim" demişti. Ben Obradovic'in de futbolu iyi bildiğini düşünüyorum. Böyle dev spor insanları işten anlarlar. Çünkü eldeki değer herhangi bir değer değil. Avrupa basketbolunun tartışmasız zirvesi yani" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar


jojo Çok sevgili Net Çözüm Adamı Sn. Palamut, gerçekten çok haklısınız. Sn. Demirkolun bu dahiyane fikrini oldukça ince görüp yaptığınız artırıma katkıda bulunmak isterim. Şimdi, sizin de takdir edeceğiniz üzere, Sn. Demirkol'un kafası şöyle çalışıyor: "Obradovic basketbolda çok başarılıdır. Öyleyse futbolda da kesinlikle başarılı olacaktır. Hatta çok çalışmasına gerek yok, iki saatçik çalışmaylan bilem transfer politikası belirleyebilir, futbol takımını ihya edebilir". Ben de Sn Palamut gibi, bu müthiş teoriye destek vermek isterim. Buna göre şöyle bir teklifim var: "Usain Bolt, atletizmde başarılıdır. Öyleyse İstanbul Büyük Şehir Belediyesini de yönetebilir. Hatta mitinglerde araç dahi kullanmaz, hepisine koşarak gelir, böylece yakıt sarfiyatını minimuma indirgeriz" Bir diğer teklifim de şu: "Messi çok başarılı bir futbolcu olduğuna göre, basketbolda da çok başarılı olacaktır. Öyleyse Barcelona basketbol kulübü Pesic'i kovup yerine koltuğu Sn. Messi'ye emanet etmelidir".
21-02-2019 00:40
Net Çözüm Adamı Sercan Palamut Sn. Demirkol çok haklı. Hatta ben bu teklifi görüyorum ve artırıyorum: Bence Obradovic Bein Sports futbol yorumcularının yerine futbol yorumculuğu da yapsın. Hatta ilk olarak Sn. Demirkol'un saatlerinde kendisi yerine Obradovic'in futbol yorumlarını dinleyelim. Böylece Ergin Ataman'ın dediği şeyi mantıklı bulacak kadar enteresanlaşan bir yorumcuyu dinlemek yerine, futbolla fazla ilgisi olmayan haliyle bile çok daha ayakları yere basacak birisini futbol yorumlarken izleme şansına nail oluruz.
19-02-2019 16:00
BGL ben 4 yıldır aynı şeyi söylüyorum. Her kes alay ediyor.Birazda sana gülsünler
19-02-2019 15:01

Yorum Yazın


Tweetlerimiz