Basketbolda iyi şeyler oluyor / OSMAN ŞENHER
10-08-2018

Galatasaray, basketbolda yenileniyor. Herkesin söylediği gibi küçülmüyor. Tam tersi eldeki kötü kadro gönderilip, daha iyi mücadele eden, daha genç basketbolcular alınıyor.
Hırslı, mükemmel bir coach aldılar. Ertuğrul Erdoğan’ı maçlar başlayınca herkes görecek. Ben bu sene Galatasaray basketbol takımının geçen seneki Tofaş mucizesini yaratacağını düşünüyorum. 
Kadın basketbolda kaptan Işıl Alben’le 3 senelik sözleşme yapıldı. Zaten geçen sezon Avrupa’nın ikinci kupasını kazanmışlardı. Bu kadro daha da güçlendiriliyor. Birçok kişinin dediği gibi, Galatasaray basketbol şubesini küçültmüyor. Sadece yeniliyor.

Yorumlar


Beyaz gölge Osman bey ,yazınızın başlığı '' basketbolda iyi şeyler oluyor '' bunu okuyan sizin değerlendirmenizi genel anlamda algılıyor ! Ben gibi ! Ama siz tutmuş GS da olanları yazmışsınız ! Yani yanlış yapmışsınız ! Sizin başlığınızdan yola çıkarak,basketbolda hiçte işlerin iyi gitmediği aşikar ! Federasyonun siyasi yapısından tutunda,yere çakılan ülke ekonomisinin basketbola yansımalarına kadar ! Bilmem anlatabildimmi !?
10-08-2018 17:26

Yorum Yazın