Markovic: Daha sert bir maç oldu
25.05.2019 - 18:24

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final serisi ikinci maçında Gaziantep Basketbol kendi sahasında Galatasaray Doğa Sigorta’yı 78-69 mağlup etti ve seride 1-1’lik eşitliği sağladı.

Şut yüzdesinin yüksek olmasının maçı kazanmalarını sağladığını ifade eden Gaziantep Basketbol Başantrenörü Nenad Markovic, "Oyuncularımı ve taraftarı tebrik ederim. Çok güzel bir Play Off atmosferi oldu. Özellikle çok adil bir oyun sergileyen, Ertuğrul hocayı tebrik ederim. Bence adil olanda üçüncü maçı oynayacak olmamızdı. Biz bütün sezon boyunca hedefler koyduk bu hedefleri kazandık. Şimdi İstanbul’daki maçı kazanmak istiyoruz. Bence bu maç ilk maça göre, özellikle savunmamız açısından daha sert bir maç oldu. Maçtan önce oyuncularıma bir adım fazla şutları sokmaya çalışmalarını söylemiştik. Oyuncularım ilk maçta yapamadıklarını bu maçta yüksek oranla yaptılar. Özellikle savunmamız ve hücumdaki şut yüzdemiz maçı bize getirdi. Onların bizden on tane fazla hücum ribauntları vardı" dedi.

Yorumlar


gaziantepli Reklam ve sponsor olmadan buralara gelmek büyük başarı. Keşke yabancı sınırı olmasaydı çok daha başarılı olurdunuz.
25-05-2019 18:28

Yorum Yazın