Maljkovic: Sezonu bugün kapatmaktan dolayı mutlu değilim
28.04.2018 - 23:43

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final turu ikinci maçında Galatasaray, Yakın Doğu Üniversitesi’ne 81-87 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından koç Marina Maljkovic ve oyunculardan Allie Quigley karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

 

Marina Maljkovic’in maç sonu açıklamaları şöyle:

“Bizim için karmaşık bir sezon oldu. Sezonu bugün tamamlamaktan dolayı mutlu değilim ama bugün sezonu bizden daha çok hak eden ve bizden daha iyi olan bir takıma karşı kapatıyoruz. Dolayısıyla çok da elimizden gelen bir şey yok bu konuda. Tabii sezonun bizim adımıza en büyük izlenimi kazandığımız EuroCup şampiyonluğuydu. Bu ülkenin tarihinde çok fazla takımın başaramadığı bir şeyi başardık. Sezonu bununla kapatmak önemli bir doneydi.”

Birleşik Amerikalı guard Allie Quigley ise “Maça iyi başladık, iyi bir ilk çeyrek oynadık ama Yakın Doğu’ya karşı 40 dakika boyunca en iyi seviyede mücadele etmeniz gerekiyor. Onlar, Avrupa’nın en iyi takımlarından bir tanesi. İyi savaştık ama sonunda bu yeterli olmadı. Sezonu genel olarak değerlendirmem gerekirse sanırım birçok kişi için sezonun büyük bir kısmı hayal kırıklığıyla geçti. Fakat sonunda EuroCup gibi değerli bir kupayı kazandığımız için memnun olsam da bu sezon en azından kendi adıma tecrübe edindiğim bir yıl olduğunu söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın