Maljkovic: Önemli oyuncularımız eksik
22.11.2017 - 23:36

Kadınlar EuroLeague A Grubu 5. maçında  CCC Polkowice'ye 72-67 mağlup olan  Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nda koç Marina Maljkovic ve Özge Kavurmacıoğlu karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu:

Marina Maljkovic:

“Meltem, İrem, Merve gibi oyuncularımız için EuroLeague seviyesinde bu kadar süre almak kolay değildi. Önemli oyuncularımız eksik ve bunun sıkıntısını ciddi şekilde yaşıyoruz. Umarım bu sıkıntılı durumu en kısa sürede çözeriz.” “Bugün buraya gelen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlar da ne kadar sıkıntılı bir durumda olduğumuzun farkındaydı ve büyük bir destek verdi. Onlara bir dahaki sefere daha iyi bir maç izletmek amacında olacağız.”

Özge Kavurmacıoğlu:

“Sonuna kadar mücadele ettiğimiz maçı kaybettik ancak bundan sonra da mücadeleye devam edeceğiz. Buraya gelip bizi destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum."

Yorumlar


Mertbaba Takım eksik olmasına rağmen(Hayri Hocama göre ,@) 2 maçtır harika mücadele ama sezon başından beri genç kızlarımız istikrarsız tabi ki son maçlar daha da iyiler.Sıkıntı gençlerimizin bu maçları ucu ucuna kaybetmesi.Umarım bunu çalışma azmi ile çözerler...
23-11-2017 09:32

Yorum Yazın


Tweetlerimiz