Maljkovic: Her geçen maçta gelişiyoruz
14.12.2016 - 22:55

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın başantrenörü Marina Maljkovic karşılaşmayı değerlendirdi. Marina Maljkovic’in açıklamaları şu şekilde:

“Takımımı bu galibiyetten dolayı kutluyorum. Bugün maçı takip eden herkes maçın ne kadar zor bir karşılaşma olduğunu görmüştür. Oyun kurucularımızdan yoksun oynamak zorunda kaldık. Işıl, Jefferson ve Anderson bu maçta forma giyemediler. Genel olarak üç numaralı pozisyonda oynayan oyuncularımız üzerinden oyunu yönlendirdik. Oyuncularım kendi pozisyonlarından bağımsız olarak oynamak zorunda kaldı ve genç oyuncularımız önemli vazifeler üstlendi. Maçı kazanmamıza yardımcı oldular. Takım olarak her geçen maçta gelişiyoruz, kazandığımız için mutluyum.”Kaynak: http://galatasaray.org/haber/basketbol/kadin-basketbol/her-gecen-macta-gelisiyoruz/34210

Yorumlar


Cimbomlu Yanlış bilmiyorsam takımın toplam bütçesi 1 milyon dolar ve bu bütçeye göre muazzam iş çıkartıyorlar.Gençler harika oynuyor.Bu sene şampiyon olamasak da sıkıntı değil.Bu hoca ile 5 yıllık bir sözleşme imzalayıp bir proje takımı kurmamız lazım.Yönetimin de hocaya bütçe konusunda biraz daha destek olması lazım.
16-12-2016 19:49
göçmen Bu saygı değer kadının maaşının bir bölümünü ülkesinde ki altyapılara gönderdiğini biliyor musunuz?Ya bizimkiler bir birlerini yiyiyorlar yamyamlar para için.Mantığa bakar mısınız onun içindir ki küçücük Sırbistan sporun her dalında bizden fersah fersah üstün.
15-12-2016 12:20
Hakan Cengiz Başarılı bir hoca, takdir ediyorum kendisini bir Fenerbahçeli olarak.
14-12-2016 23:08

Yorum Yazın