Maljkovic: Final için bir adım attık
23.03.2018 - 09:21

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, EuroCup Women yarı final turu ilk maçında İspanyol ekibi Perfumerias Avenida’yı 69-62 mağlup etti.

 

Karşılaşmanın ardından koç Marina Maljkovic'in sözleri şöyleydi:

“Bugün çok büyük efor sarf ettik. Rakibimizin nasıl bir takım olduğunu herkes görmüş oldu. Elimizden gelenin en iyisini yaparak final için bir adım atmış olduk. Onlara karşı sahada durmak zordu çünkü çok fizikli bir takımlar. İspanya’da işimiz çok zor olacak. Bugünkü maça dair en büyük etken taraftardı. Bu atmosferi her maçta görmek istiyoruz. Onlara çok teşekkür etmek istiyorum. Altıncı adam olarak yer almaları gerekiyordu ve bunu yaptılar.”

Işıl Alben:

“Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Harika bir taraftarımız var. 2009’da da böylesine bir atmosferde kazanmıştık. Önemli bir avantaj elde ettik. Rakibimiz evinde çok iyi oynayan bir takım. Kalbimizle mücadele ederek daha önceki yıllarda olduğu gibi kupayı almak istiyoruz.”

Yorumlar


Mertbaba Tebrikler koç ve Büyük KAPTAN... Tabi hala favori İspanyollar! 2 Türk takımı fibaya fazla gelebilir.Hakemler bu yüzden devreye girebilir.Rakip çünkü İspanyollar! İşin komik tarafı bu takım aylardır ne doğru dürüst antrenman yapıyor ve ne de çalışıyor.Basket cahilleri takım yenilince kıskançlıktan hemen koça sarıyor :) Ancak koç şu takımı buraya getirdiyse ki sakatlık olmasa f8 kesindi, zaten ne kadar büyük koç olduğunu gösteriyor.Ama sıkıntısı hala çok(az kalıyor çok) umarım başarır...
23-03-2018 09:39

Yorum Yazın


Tweetlerimiz