Maljkovic eksiklerden şikayetçi
20.12.2017 - 23:31

EuroLeague Kadınlar A Grubu dokuzuncu haftasında USK Praha’ya 83-80 mağlup olan Galatasaray’da koç Marina Maljkovic ve oyunculardan Gintare Petronyte mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. Demeçler şu şekilde:


Marina Maljkovic:
“Takım olarak yaşadığımız sıkıntılardan bazılarını Ocak ayında takımımızı tamamladığımızda çözeceğimizi düşünüyorum. O zaman maçları tam takım olarak oynayacağız ve diğer takımların seviyesine çıkma şansımız olacak.”

Gintare Petronyte:
“Üçüncü kez 3 sayı fark ile kaybediyoruz. Son saniyelerde bu şekilde kaybetmek çok üzücü. Umarım gelecek maçlarda daha iyi oynayacağız ve bu duruma bir son vereceğiz.”

Yorumlar


Hollandali Sayin Erdal - yorumunuza saygiyla. Yazdiklariniz dogru daaa biraz daha yaaaa sabir. Bu butceyle ve bu oyuncularla Women EuroLeague de 4 cu sirada olmak iyi dir. Tabiki sokrer oyunucusuz oynamak ve Isilin tam fiziklse iyi olmamasi ve ve Petroniytenin ayaklarinin yavas kalmasi vesayire vesayire. aaahuu biraz sabir. Bence koc Mjalkovic iyi isler yapiyor ve bizim kizlarimizi oynatiyor. GS. WEL. de 4 cu ve ya 3 cu olarak Play Off yaparsa bu buyuk basaridir bu sene. Nesye biraz tuzlu oldu. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
21-12-2017 17:13
ERDAL 2 AYDIR SÜREKLİ AYNI AÇIKLAMAYI YAPIYORSUN. KURDUĞUN TAKIM ORTADA İKİNCİ SENEN VE BAŞARISIZSIN MARİNA HANIM.
21-12-2017 12:04

Yorum Yazın


Tweetlerimiz