Maljkovic: Çok sayıda gençle oynadığımız için saygı duyulmasını istiyorum
07.01.2017 - 18:27

Galatasaray Başantrenörü Marina Maljkovic ve oyunculardan İrem Naz Topuz, Hatay maçının ardından basın toplantısında konuştu. 

Marina Maljkovic, “Euroleague takımına karşı alınmış çok önemli bir galibiyetti. Bizim için çok zor maç oldu. Geçen hafta Fenerbahçe mağlubiyetindeki hatalarımızı tespit edip ona göre bu maçı oynadık. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Bazı oyuncular olmadan süre aldılar ve hepsi iyi iş yaptılar. Şunu söylemek istiyorum; Galatasaray organizasyonu bana hiçbir konuda karışmıyor ve ben de genç oyunculara süre veriyorum; bu konuda genç oyuncular saygı duyulacak iş yapıyor. Bu yaşta iyi iş çıkartıyorlar. Ancak herkes biliyor ki bir oyuncuyu iyi hale getirmek zordur. Bu sezon Galatasaray’ın bu kadar genç oyuncuları değerlendirmesine saygı duyulmasını çok istiyorum. Eurocup’ta da yolumuza devam ediyoruz. Haftaya deplasmanda maçımız başlıyor. Sezon başında olduğu gibi o kulvarda da iyi oyunumuzu sürdürmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

İrem Naz Topuz  ise “Çok iyi bir maçtı. Hatay BB bir Euroleague takımı ve onlara karşı kazanmamızdan ötürü mutluyum. Fenerbahçe maçında eksiklerimize çalıştıktan sonra daha da iyi olacağımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz