Mahmuti: Geçmiş borçlar transferi engelledi
06.02.2018 - 22:58

EuroCup Son 16 Turu E Grubu altıncı ve son hafta maçında ALBA Berlin’e evinde 97-92 mağlup olan Galatasaray Odeabank’ta koç Oktay Mahmuti karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.


“Bugün iki takımın da gruptan çıkma şansı yoktu, bu yüzden basketbol seviyesi hep belli bir seviyede kaldı. Bu yüzden de maçın büyük bölümü kafa kafaya gitti. Kendi basketbolumuzu oynamaya çalıştık. Bir ara rakibimiz farkı açtı ancak geri dönmeyi başardık. Son topta kazanma şansımız vardı ancak o pozisyonu istediğimiz gibi oynayamadık. Uzatmalarda ise kaybettik.”

“5 numara pozisyonu için teknik anlamda bir ihtiyaca sahip olduğumuz kesin. Bu konuda çalışmalarımız var ve bir transferi bitirme noktasına çok yaklaşsak da geçmiş zamanlardan menajerlere olan borçlar ve ödeme problemleri bu transferi engelledi. Yönetimimizin bu çalışmalar konusunda iyi niyetli bir yaklaşımı var, bundan şüphem yok ama bir transfer şansımız olacak mı olmayacak mı bilmiyorum.”

Yorumlar


efesli hep aynı edebiyat 2 senedir boştaydı,buraya geldiğinde paranın olmadığını da biliyodu,gelir gelmez 2 transfer yaptırdı hep kendi adamlarını ,kendi menejerinden alma politikası ,gelir gelmez tüm takımı değiştireyim bol bol ic ler vicler le ,miskodan doldurayım ,başarılı olmayınca bütçemiz yok,
07-02-2018 09:23

Yorum Yazın


Tweetlerimiz