Mahmuti: Doğru yolda olduğumuza inanıyorum
25.01.2018 - 10:18

EuroCup Son 16 Turu E Grubu dördüncü hafta maçında Herbalife Gran Canaria’yı deplasmanda 87-76 mağlup eden Galatasaray Odeabank’ta koç Oktay Mahmuti karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.


“EuroCup’ta Son 16 turuna kötü başlamıştık. Tabii çok fazla sıkıntımız var, sakat oyuncularımız var ve bugün de birçok eksikle buraya geldik. Ama son bir haftadır beraber iyi antrenman yapma şansı yakaladık ve buraya elimizden gelenin en iyisini yapmaya geldik. Bugün şansımız düşük görülse de çıkıp iyi basketbol oynamaya çalıştık. Gran Canaria çok iyi bir takım ve bu sahada oynamak gerçekten zor. Ama bugün onlarla başa çıkabileceğimizi gösterdik. Bu sonuç sadece bir galibiyetten ibaret değil, aynı zamanda bizim takım olarak geleceğimiz için de çok önemliydi. Doğru yolda olduğumuza inanıyorum, kendimize güveniyoruz. Tabii kaybettiğimiz ilk üç maçtan sonra gruptan çıkma şansımız yüksek değil ama bizler profesyonelleriz ve son ana kadar savaşmak zorundayız. Bugün bir başlangıç yaptık, iyi bir başlangıç yaptık ve bunu sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Yorumlar


yunus Takım 10 numara oynadı sadece, 5 numara eksik, Mustafa Fall gibi bir pivot alırsak bu takım tekrar eski günlerine döner.
25-01-2018 15:46
Clide Drexler. Oktay Bey'in eli deyince, maç Youtube'da x1.25 hızında seyredilen maçlara döndü. Kaan Kural ve spikerin maç yavaşlatmamız lazım öngörülerine rağmen tempoyu bırakmamak iyi oldu. Uzun eksiği nokta atış şeklinde tamamlanırsa, ve sakatlıklar olmazsa bu sene ligde play-off görebiliriz. Caner Topaloğlu transferi konusunda şüphelerim var.
25-01-2018 11:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz