Mahmuti: Beş numaraya ihtiyacımız var
01.02.2018 - 00:57

EuroCup Son 16 Turu E Grubu beşinci hafta maçında Darüşşafaka Basketbol’a deplasmanda 77-63 mağlup olan Galatasaray Odeabank’ta koç Oktay Mahmuti, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“Darüşşafaka Basketbol’u galibiyetten ötürü kutluyorum ve EuroCup’ın geri kalanında onlara iyi şanslar diliyorum. Gruptan çıkma şansımız ALBA Berlin – Gran Canaria maçından sonra bitmişti ve biz bunu bu maça çıkarken biliyorduk. Bu da dolayısıyla oyunumuzu etkiledi.”

“Beş numara transferine ihtiyacımız var. Fakat bunu yapabilecek miyiz, bilmiyorum. Transfer için çok fazla faktör var. O yüzden transfer şansımızı gelecekte göreceğiz.”

Yorumlar


yunus Mustafa Fall come to GS!
03-02-2018 11:21
Osman kaya Ege arar vardı hani kadroda. O oynasın gelişsin diye 5 numara alınmayacaktı. Zorlama işlerle oyuncu , basketbolumuz gelişmez. Oyuncu çıkacak formayı alacak ve çatırçatır oynayacak. Kadroda yeteri kadar süre alamıyorsa avrupaya, rusyaya vs gidecek yada bir alt ligde süre alıp kendini geliştirecek. Ege sene başından beri oynuyor, geldiği nokta bu maalesef. Furkan, cedi, ömer aşık,ersan nasıl süre alıp nba ‘e gitmişse yetenekli oyuncu kendini gösterir ve gider. Maalesef genel yerli oyuncu kalitemiz zayıf.
01-02-2018 11:20

Yorum Yazın


Tweetlerimiz