Mahmut Uslu, hakemlere sinirlendi
14.05.2017 - 16:10

Fenerbahçe, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off finalinin 4. maçında Yakın Doğu Üniversitesi'ni 79-72 yenerek seride durumu 2-2'ye getirdi.

Fenerbahçe cephesi maçın hakemlerine tepki gösterdi.

Devre arasında Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu, asbaşkan Ozan Balaban, sahaya girerek hakemlerin yanına gitti. Uslu ve Balaban, soyunma odasına giden hakemlere verdikleri kararlardan dolayı itiraz etti.

Karşılaşmanın üçüncü çeyreğinde ise Mahmut Uslu, sarı-lacivertli takımın menajeri Didem Akın'ı yanına çağırdı. Uslu'yla bir süre konuştuktan sonra Akın, masa hakemlerinin yanına giderek kısa bir konuşma yaptı ve ardından bençteki yerine geçti. Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cenk Başak da sık sık yerinden ayağa kalkarak hakemlere tepki verdi.

Son çeyrekte Yakın Doğu Üniversitesi Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu hakemlere itirazı nedeniyle teknik faul aldı. Kalaycıoğlu'nun hakemlere itirazına sinirlenen Mahmut Uslu, sahanın kenarına kadar geldi. Uslu'yu Ozan Balaban sakinleştirmeye çalıştı.

Öte yandan, karşılaşmayı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu ve TBF Genel Koordinatörü Ömer Onan da izledi.

Yorumlar


Sidu Gerceklikle bagi kopmus bu amigolarin..
16-05-2017 11:01
Özgüreda Atalar boşuna konuşmaz boş laf etmez. Ne demişler büyük lokma ye büyük konuşma. Cumanız şimdiden mübarek olsun.
15-05-2017 22:27
rim Enerjinizi YDÜ için harcamayın, daha Real Madrid galibiyeti için Cuma namazı kılacaksınız hep beraber. Seni ayrı tutuyorum ballokum.
15-05-2017 16:21
ballokum Bunların hepsi saygısız şehir eşkiyaları gibi davranıyorlar. Bu ülke nasıl butür insanların eline geçti? Bir itiraz efendice de yapılabilir. İlla ki küfür ve kaba sözler mi içermeli?
15-05-2017 08:36
özgüreda Ne günlere kaldık arkadaş. Bir Başkan gelir uluorta sen şöyle yaptın böyle yaptın deyip tekme tokat dalar, bir başka Yönetici beğenmediği kararlara karşı hakemlere sinkaflı küfürler eder üstelik TBF Başkanı yanındayken ve anons yapılsın uyarısınıda kaale alınmamışken. Arkadaş çok mu zor efendi gibi maçı izlemek sakince oturmak. Bak takımınız çok iyi finale gelmiş bundan sonrası oyunculara kalmış sus onların olası başarılarını gölgeleme antipatik olmayın. Bak bizi 3-0 yendiniz tebrik ettik hayatımız devam ediyor. Dünyanın en önemli şeyi değil, sonuçta spor müsabakası bu kadar agresif saygısız olmak gerekmiyor.
15-05-2017 07:57
Baba Anneler gününde kızlar maçında üstelik de Hidayet başkanın yanında etmiş olduğun bilmemne çocuğu küfürü ile dayak olayından sonra bu kez sen kaç ay ceza alacaksın bilemiyorum ama Türkoğlu ' nu o kadar zor duruma koydun ki..Sosyal medya bu görüntülerle çalkalanırken hiçbir kanala da en azından bir özür için bağlanmaman bu özel güne yapılmış büyük bir saygısızlık , çok yazık.
14-05-2017 23:59

Yorum Yazın