Mahmut Uslu: FIBA çok kötü yönetiyor
16.04.2017 - 18:00

Dynamo Kursk karşılaşmasından sonra açıklamalarda bulunan Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Mahmut Uslu: Fenerbahçe Spor Kulübü elinden geleni yaptı. Dün ciddi bir mucize gerçekleştirdiler, iki rakibimizden %70 daha ucuz bir takımız bütçe olarak. Ruhumuzla dün kazandık ama bu sefer olmadı. 6.kez final four yaptık, hep buralarda olmaya çalışıyoruz.


Önemli olan türk kızlarının burada olması, bizde genç takımdan 4 oyuncu var ve 5 yabancımız var. Karşı takımda 1 Rus var sadece, FIBA bu durumu çok kötü yönetiyor, Rus’lara ayrıcalık tanınıyor, Avrupalı sayılıyorlar. 3 tane Amerikalı oyuncuları Avrupalı statüsünde oynuyor.

Bunlar bahane değil tabii yakalamıştık ama olmadı. İnanıyoruz ki bir gün şampiyon olacağız. Bize inananlar merak etmesin bir gün şampiyon olacağız. Tüm kamuoyunun amatör branşlara önem vermesini istiyorum ve inşallah devlet ve spor bakanlığı Ruslar kadar amatör branşlara destek verir. Öyle olsaydı bu zamana kadar 1 yerine bir kaç kez kupa ülkemize gelmişti.

Yorumlar


denden Sıktı bu mağduriyet edebiyatı artık. Her sene aynı laflar yok bütçe yok yabancı kısıtlaması. 1 tanesi ezeli rakibine karşı olmak üzere 3 final kaybetmişsin hala çıkıp acayip açıklamalar yapmaya devam ediyorsun. Abuk subuk sebeplerden kovaladığın oyuncu finalin en değerlisi oyuncusu olmuş mazeret arayacağına kendine bak önce
17-04-2017 12:01
LEONS 2014 FİNALDE GALATASARAYA KAYBETTİNİZ...BUNLAR BAHANE MAHMUT BEY...
16-04-2017 22:08
BAKO Hüsran Sonrası Yine Aynı Senaryo ........ Mahmut Uslu Bey Siz Önce Elinizdeki Oyuncuya Tutabilseydiniz ........ Türk Statüsünde Oynayan Kuanitra Holingswort'ü Bu Çok Zayıf Savunmayı Biraz Olsun Toparlardı ....... Birde Hiçbir Zaman Gelişim Gösteremeyen Ve Sadece Benç'te Oturan Gençler le .......... Ve Tabiki Gibi Savunma Yapamayan Takımını Yönetemeyen Bir Guard Küçük Maçların Büyük Oyuncusu Birsel Olduğu Sürece ...... Şampiyonluk HAYALLLL ..............
16-04-2017 20:35
GSFOREVER En iyisi Recep Ankaralı'yı FİBA başkanı yapalım.
16-04-2017 20:11

Yorum Yazın


Tweetlerimiz