Maçın gizli kahramanı: Doğuş Özdemiroğlu
21.03.2018 - 00:23

Eurocup'ta Darüşşafaka 23 sayıdan gelerek Bayern Münih'i yendi.

Müthiş bir mücadeleye sahne olan maçta ilk yarı hiç oynamayan Doğuş Özdemiroğlu ikinci yarıda takımını ayağa kaldırdı.

İkinci yarının tamamında oynayan Doğuş, 3 sayı 5 ribaund 1 asist 2 top çalma ile oynarken sahada kaldığı sürede Daçka, Bayern'e 16 sayılık üstünlük kurdu.

Maçın ardından hem David Blatt (okumak için tıklayınız) hem de Sasha Djordjevic (okumak için tıklayınız) Doğuş'un hakkını verdi.

Yorumlar


bull kendini basketbola verince, maç içinde basketbol oynamak yerine judoyla falan uğraşmayınca ne kadar değerli bir kumaşa sahip olduğunu sanırım kendisi de görmüştür. umarım gelişimini sürdürür çünkü oyunun her yönünde etkili olabilecek bir potansiyeli var. zaten blatt de ondaki bu potansiyeli görüyor olmalı ki sezon başından beri fırsat buldukça şans vermekten vazgeçmiyor.
21-03-2018 21:10
Mertbaba Yapma Editörüm...Kahredeceksin fb'li taraftarı... Doğuş dediğin Kara kuşak karatecidir, tek amacı fb maçlarında gerilim yapmaktır.Basketbola başlaması dahil bu sebeptendir.Kendisini anti fb'li bir kuruluş olan; Obra Öncesi Türkiye'de Basketbol Vardı Ulen adlı cemiyet yetiştirmiştir. Lütfen büyük resmi görün ve bu haberi sitenizden kaldırın!!!
21-03-2018 13:39

Yorum Yazın