Lig Kurulu toplantısı düzenlendi
12.04.2017 - 13:33

Türkiye Basketbol Ligi Lig Kurulu Toplantısı, Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri ve kulüp temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Polat Renaissance Otel’de saat 14:30’da başlayan toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok, Genel Sekreter Serbülent Şengün, TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, MHK Başkanı Recep Ankaralı, TBF Disiplin Kurulu Başkanı Can Yalçınkaya ve TBF Hukuk Müşaviri Merve İşbiliroğlu ile TBF yetkilileri ve takım temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu; toplantıda, ligdeki takım sayısı, ligin statüsü, yabancı oyuncu sayısı ve ligde bulunma kriterleri üzerine takım temsilcileriyle değerlendirmede bulundu.

Toplantının ikinci bölümünde ise TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Ligler Direktörlüğünün hazırlamış olduğu sunumla gündem maddelerini değerlendirdi.

Gerçekleştirilen sunumunun ardından toplantıda takım temsilcileri söz alırken, beklentilerini ve değişiklik taleplerini ilettiler.

Yorumlar


özgüreda Şu Yönetime bak bir tane G.saray kökenli kişi yok, F.bahçe Taraftar Derneği gibi Yönetim oluşturulmuş. Teknik ekip desen ona keza. G.saray Türkiyenin değilde Kuzey Irak'ın takımı birilerinin gözünde sanki.
12-04-2017 15:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz