LeBron'dan Curry'ye gönderme
08.09.2016 - 17:09

NBA’in son şampiyonu Cleveland Cavaliers'ın all-star oyuncusu LeBron James, finaldeki rakipleri Golden State Warriors'ın yıldızı Stephen Curry hakkında esprili açıklamalarda bulundu.

ABD'li oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres'in programına katılan yıldız oyuncu, NBA finalinde karşılaştığı Curry hakkında konuştu. DeGeneres'in, "Finalde yendiğin Curry de haftaya benim konuğum olacak. Görünüşe göre sevimli bir kişi. Onu gerçek anlamda tanıyor musun?" sorusuna, hem sunucuyu hem de stüdyodaki izleyicileri güldüren bir cevap verdi.

LeBron James, "Kesinlikle harika bir adam. Ancak şunu söylemeliyim ki çok acımasız ve rekabetçi bir kişi. Buraya geldiğinde gülen yüzü sakın sizi kandırmasın. Eğer basketbol ve golf oynuyorsanız elinizdekini sizden almaya çalışacaktır. Sakın ona aldanmayın." diyerek esprili bir yorum yaptı.

All-star oyuncu, "Benim için en güzel şey, dünyada en çok konuşulan sporcular olmamız. İkimiz de Akron ve Ohioluyuz. Bu benim için çok şey ifade ediyor." dedi.

Yorumlar


Sidu Niyet okumak barbut oynamak, fal bakmak gibi bir sey herhalde.. Tutarsa bak ne de mohtesemim boburlemesi paha bicilmez olsa gerek..
09-09-2016 16:07
winslow İnandıklarını söylediklerini sanmıyorum ama yine de profesyonelce olgun açıklamalar.
08-09-2016 20:17

Yorum Yazın