LeBron final serisinde 3 maçı eli kırık oynadı
09.06.2018 - 11:56

NBA Final Serisinde rakibi Golden State Warriors’a 4-0’lık seri ile süpürülen Cleveland Cavaliers cephesinden ilginç bir haber ortaya çıktı.

Takımın kaptanı LeBron James, JR Smith’in büyük hatasıyla kaybedilen ancak efsanevi bir performans sergilediği (51 sayı 8 ribaunt 8 asist 1 top çalma 1 blok) ve play-off kariyer rekoru kırdığı final serisi ilk maçı sonrası, soyunma odası duvarında yer alan taktik tahtasına vurarak elini kırdı.

James final serisinin kalan 3 maçını da eli kırık bir şekilde oynadı.

Yorumlar


winslow Lebron'la ilgili içinde herhangi bir hakaret, küfür vs. yer almayan yorumum yayınlanmamış. Herhalde karar veren/ler Lebron'u çok seviyor! Peki sizin böyle bir özgürlüğünüz varsa benim de bu siteye girmeme özgürlüğüm var. Başka bir haberin altında bir kişi daha benzer bir şikayette bulunmuş. Umarım bu tarzınızı değiştirirsiniz; küfür, hakaret olmayan yorumları objektif bir tavır takınarak yayınlarsınız. İyi çalışmalar.
10-06-2018 03:46
winslow Gelmiş geçmiş en iyi basketbolcuymuş ama 9 finalin 6'sını kaybetmiş. Miami'ye gidip güçlü takım kurma geleneğini başlatmış, sonra onun izinden yürüyen Durant haksızlık yapıyormuş. Takımı çöpmüş ama o "çöplere" yüksek sözleşmeler kendi menajerlik şirketinden oldukları için verilmiş. Koçu çöpmüş ama Blatt'i kovdurup yerine kendisi getirmiş vs. vs. Lebron kendi etti kendi buldu diyebiliriz. Yazın hangi güçlü takıma gideceğini bol bol düşünür. Benim önerim Golden State, atsın 1 milyona imzayı, alsın yüzükleri.
09-06-2018 16:58

Yorum Yazın