LeBron 51 attı, JR Smith takımı yaktı
01.06.2018 - 09:55

NBA Final Serisi ilk maçında Golden State Warriors sahasında Cleveland Cavaliers'ı ağırladı.

Müthiş bir mücadeleye sahne olan maçta LeBron James inanılmaz performansı ile takımını son ana kadar maçın içerisinde tuttu ve son anlar nefes kesti.

Bitime 4.7 saniye kala Cleveland Cavaliers'tan George Hill, 2 faul atışından ilkini sayıya çevirdi ve maça eşitliği getirdi; 107-107. İkinci faul atışı kaçtı, hücum ribauntunu takım arkadaşı JR Smith aldı. Ancak maçın en önemli anında oyundan çok kopuk olan Smith, topu tiplemek yerine sürenin bitmesi için kimseye pas vermeden dışarı çıkardı ve maç uzatmaya gitti.

Uzatmada rakibinin şokta olmasını iyi değerlendiren Golden State Warriors, 124-114 ile seriyi 1-0'a getirdi.

Yorumlar


ozan Jr Smith'in kariyerini komedi filmi yapsan ımdb puanı 9'un altında olmaz.Adam öyle vurdumduymaz ki maç esnasında rakip takım oyuncusuyla tokalaşmaya gidip tuttuğu oyuncuyu unutan bir kafa yapısına sahip.Şu yaptığı hatayı yapan bir kaç oyuncu daha oldu fakat bu nba finalinde yapılmaz be kardeşim.Lebron bu sene şampiyon olursa Mj kadar efsane olma yolunda çok büyük bir adım atacak ve bu hata ile çok çok büyük bir fırsat kaçırdılar şu an aktif basketbolcular arasında en iyisi olsada lebrona acıdım.
01-06-2018 10:31
ballokum Bu Smith hayatımda gördüğüm en aptal oyunculrdan birisi. Takımı yaktı.
01-06-2018 10:02

Yorum Yazın