Lauvergne: Bogdan bana çok güzel şeyler anlattı
04.07.2018 - 23:01

Fenerbahçe Doğuş'un anlaşmaya vardığı Avrupa basketbolunun en önemli uzun oyuncularından biri olarak kabul edilen ve son olarak NBA’de San Antonio Spurs forması giyen Fransız pivot Joffrey Lauvergne, İstanbul’a geldi.

Bugün 21.30 sularında Atatürk Havalimanı’na inen Joffrey Lauvergne’ı Fenerbahçe Doğuş yetkilileri karşıladı. Havalimanında Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Lauvergne, “Çok mutluyum. Fenerbahçe’de oynamayı çok istiyordum. Burada öğreneceğim çok fazla şey var. Zeljko Obradovic gibi bir koçla çalışacak olmak gurur verici. Bogdan ile de çok konuştuk; bana Türkiye, Fenerbahçe ve Koç’la ilgili çok fazla şey anlattı ve öğretti. Çok heyecanlıyım ve bir an önce başlamak istiyorum.” dedi.

Yorumlar


İhsan @erdoz79 ON NUMARA KAPTAN! MELİH MAHMUTOĞLU!
24-07-2018 00:01
erdoz79 Potaaltı tamam.Bakalım 2 numara nasıl doldurulacak.Avrupada şu an bu pozisyonda FBde oynayabilecek seviyede sadece De Colo var bence.Sanırım yine NBAden bir skorer guard gelecek.Ayrıca Bjelicanın da dönmesini çok isteriz.Bobby Dixon'ın yerine de bir PG bakacaktır bu sene Obra-Gherardini ikilisi.Transferi bol bir yaz bizi bekliyor.
05-07-2018 09:59

Yorum Yazın