Kuric: Bu fotoğraf ailemle son anım olabilirdi
01.11.2016 - 13:17

Beyin ameliyatından sonra sahalara müthiş dönen Kyle Kuric o günleri anlattı.

Beynindeki tümör nedeniyle geçen yıl bu günlerde (5/11/2015) ameliyat olan Kuric, Marca gazetesine verdiği röportajda artık çok daha güçlü olduğunu söyledi.

Kuric, 'Olanlardan sonra mental olarak çok değiştim. Artık çok daha güçlüyüm. Bu da sahaya yansıyor. Hiç ilaç almıyorum ve sadece kontorllere gidiyorum. Artık çok daha iyiyim' dedi.

Kuric'in röportajından satır başları şöyle:

- 5 Kasım 2015, Perşembe benim için çok önemli. 7 saatlik bir beyin ameliyatından sonra bu günü hayatıma yeni bir başlangıç olarak adadım.

- İlk öğrendiğimde sakindim. Endişeliydim ama öfkelenmedim. Tümörün resmini eşime ve babama gönderip, bir sonraki adımı bekledim.

- Hiçbir zaman öleceğimi ya da felç kalacağımı düşünmedim. Hayatta her şeyin bir nedeni var. Barselona'da olduğum ve çok iyi doktorların benimle ilgilendiği için şanslıydım. 

- Herhangi bir dine inanmıyorum. Ama yukarıda bir Tanrı'nın olduğuna inanıyorum. Ailemle olduğum için ona minnettarım.

- Benim için zor olduğu kadar ailem için de çok zordu. Beni hareketsiz görmeleri onlar için elbette zordu. Ameliyattan önceki fotoğraf dördümüzün beraber son fotoğrafı olabilirdi. Şanslıyım ki her şey yolunda gitti.

- En zoru 15 kilo kaybedip kaslarımın yanıt vermediğini görmemdi. Ne kalkabiliyor ne oturabiliyordum. İki hemşirenin kolunda attığım ilk adımımda öyle yoruldum ki hemen oturmak zorunda kaldım. 

- En güzel an, gece yarısı uyanıp çocuğumu yatağına yatırmamdı. Bu tip küçük şeyler beni çok mutlu ediyordu. 

- Çok çalıştım, çok denedim. Vücudum ve kaslarımın bana yanıt verdiğini görünce sahalara geri dönmekten geri kalmadım. 

Yorumlar


ErhanXk Çok iyi bir oyuncu. Fenerbahçenin de transfer listesindeydi.Eurocup da Galatasaraya karşı oynasaydı muhtemelen Galatasay elenirdi.O seride eksikliği hissedilmişti baya.
01-11-2016 17:42

Yorum Yazın


Tweetlerimiz