Kunter: Bundan sonra her maç final olacak
08.11.2017 - 23:44

Galatasaray Odeabank'ın Hapoel Jerusalem deplasmanında 81-91 kazanmasının ardından koç Erman Kunter açıklamalarda bulundu. Erman Kunter şunları söyledi:

“En büyük problemimiz hala 2-3 oyuncudan yararlanamıyor oluşumuz. Takım olarak birlikte çok fazla antrenman yapma şansı bulamadık. EuroCup'ta Dört mağlubiyetten sonra kazanmayı başardık ve bu galibiyet çok iyi oldu. Grubun geri kalan maçlarında yarışın içinde kalacağımızı düşünüyorum. Türkiye Ligi’nde iyi bir durumda değiliz. Zorluklar yaşıyoruz. Yeni bir takım inşa ettik. Bu takımın bir araya gelmesi ve daha iyi oynaması zaman gerektiriyor. Bugün topu paylaştık, çok akıllı bir oyun oynadık. Her pozisyonda mücadele ettik. Bu da bizim için gelecek maçlar adına iyi bir belirti oldu. Umarım bu şekilde oynamayı sürdürürüz. Grupta kalan maçlarda asla vazgeçmeyeceğiz. Sürekli mücadele edeceğiz. Bundan sonra bizim için her maç final olacak.”

Yorumlar


Müneccim Rıfat Efendi Baylar sürecin getirdikleri dahilinde şu söylenebilir ki mevcut galibiyet Galatasaray Odeabank'ın yükselişine start verdiği bir galibiyettir. Sayın Kunter'in erken form tutmaktan kaçınan bir koç olduğunu da hesaba katarsak, takım performansının zirve yapacağı dönem olarak Aralık sonunu göstermemiz çok da yanlış olmayacaktır. Bugünden itibaren bilhassa Emir Preldzic'e dikkat etmek lazım. Özellikle Şubat ayına doğru o eski Bodirogamsı günlerine geri döndüğünde buna hiç kimseyi şaşırmasın.
09-11-2017 14:15
Uğur Albayrak Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir..Mertbaba'ya aynen katılıyorum. Çok daha az bütçeli takımlar nasılda başarılıyken hala bütçe vb. diyenlere şaşırmamak mümkün değil.
09-11-2017 10:23
Gökhan Galatasaray dün itibariyle sezona başlangıç yaptı.Dün sahada mücadele eden her top için savaşan bir takım izledik tabii bu galibiyette inanılmaz üç sayı yüzdesi ve hardy nin muhteşem performansı etkili oldu.Koç dün maçı çok istedi ve hep maçın içindeydi oyunun gişini hep Galatasaray yönlendirdi.Bunlar artılar ancak hocanın bahsettiği gibi takım 2-3 oyuncudan yararlanamıyor.Bunlardan ikisi rakeem christmas ve alex renfroe bence sezon başındayken yolların ayrılması en mantıklısı bir parantezde jordan taylor a açalım dün süre aldığı dakikalarda topu iyi dağıttı doğru hücumlar yaptı bence bu takımın direksiyonuna geçecek potansiyeli var iki aylık kontratın uzatılması doğru tercih olur.
09-11-2017 09:02
Ömer Hocam bu takımı yen hayrına. Gs taraftarı olarak basketbol maçlarına gelmek istemiyorum senin yüzünden rezil ettin takımı.
09-11-2017 08:31
Mertbaba Heyyyyyyy maşallahhhhhh yağ gürle koç, günlerdir bunu bekliyordun!!!Ataman istifaaa,pardon gaza geldim zafer sarhoşuyum mazur görün...
09-11-2017 01:38

Yorum Yazın